Soutěže

Soutěžte o 3 dárková balení HemaGel na cesty

Sbírání kytiček

Léto je tu v plné parádě a s ním i čas vymodlené dovolené. Ať už se chystáte na chalupu nebo k moři za hranice Česka, neměla by vám v zavazadle chybět správně vybavená lékárnička. A právě o jednoho praktického pomocníka do lékárničky můžete dnes soutěžit.

Túra, jízda na kole i vodní turistika se občas neobejde bez nějaké té odřeniny či popáleniny. Řada z nás ale používá zastaralé postupy pro jejich ošetření. Nejjednodušší je přibalit si univerzální hydrogel, který funguje na principu vlhkého hojení a je možné ho použít na povrchová poranění, odřeniny, řezné, sečné rány, popáleniny a puchýře. 

Vhodným pomocníkem je zdravotnický prostředek HemaGel, který díky patentované struktuře vyvinuté českými vědci vychytává z rány volné kyslíkové radikály. V ráně udržuje vlhké prostředí, a zabraňuje tvorbě strupů. Tím výrazně urychluje hojení. Čas potřebný pro uzdravení se tak sníží až o polovinu oproti suchému hojení. Při včasné aplikaci zlepšuje vzhled jizvy. HemaGel doporučujeme do každé lékárničky. 

Hemagel výherní balíček

Jak správně ošetřit drobné poranění 

• Vodou omyjte ránu a očistěte od mechanických nečistot, které by mohly dráždit a poškozovat ránu. 

• Otevřete tubu vpichem pomocí otočeného víčka. 

• Aplikujte malé množství gelu na celou spodinu rány. Gel přilne na spodinu rány a postupně absorbuje sekrety a další tekutiny z rány. 

• Ránu překryjte přiloženou fólií. 

• Pro aplikaci fólie nejprve strhnete horní krycí papír, přiložte na ránu a odstraňte vrchní zbylé krytí. 

• Účinek gelu se projevuje bobtnáním. Unikátní technologie gelu zabraňuje přilepení k ráně a tím umožnuje i velmi snadné odstranění bez bolesti jemným setřením. 

• Průhledná fólie je určena k rychlému a správnému, ale dočasnému krytí rány po dobu max. 6 hodin. Následně doporučujeme fólii sejmout, ránu omýt pitnou vodou a dle stavu rány ponechat pouze vrstvu HemaGelu® a nebo překrýt mastným tylem a sekundárním krytím. U malých ran je možno použít i polštářkovou náplast.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na: pripravky-apotex.cz/cs/zdravotnicke-prostredky/hemagel.


Tři z vás mohou vyhrát balíček od Hemagelu.


Soutěž probíhá od 14. do 28. července 2019.


Foto: Apotex


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kdy získal hojivý přípravek HemaGel český patent?
zvolili správnou odpověď
1997
uživatelé
1. místo - Karolina1979
2. místo - Zabo
3. místo - kolobezka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků