Soutěže

Soutěžte o balíček, díky kterému zaženete podzimní „depku“

Všichni straší, jak zlý bude podzim a zima. Počasí se zhoršuje. Teplota na teploměru rychle padá, zato účty za energie i vše ostatní strmě rostou. Nelze se tak divit, že do podzimní depresivní nálady upadá kdekdo. Máte-li potíže se spánkem, jste-li unavení, smutní a podráždění, soutěžte s námi o kvalitní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou zahnat podzimní splíny.

Bylinky pro kvalitní spánek a zmírnění napětí

Naturevia Sleepnox Forte
Naturevia Sleepnox Forte

Prvním, co byste měli udělat, je, že se přestanete zbytečně stresovat. Přestaňte hltat negativní zprávy a zaručené apokalyptické prognózy. Neřešte pořád dokola, co vše zdražili a jak je venku ošklivo. Zastavte se a pokuste se zklidnit. Pokud se vám to nedaří a nedokážete se uvolnit, sáhněte po bylinkách. Například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské v doplňku stravy Naturevia Sleepnox Forte vám pomůže se napětí zbavit a snáze tak usnete.

Zvyšte odolnost svých nervů

Naturevia Magnesium 1
Naturevia Magnesium 1

Stres a zátěž jsou teď enormní a občas leckomu povolí nervy. Pokud však reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Právě při stresu se zásoba tohoto minerálu totiž rychle vyčerpává. Dodat svému tělu hořčík byste měli hned ze dvou důvodů. Zaprvé, pomůže ulevit při nervovém nebo psychickém napětí. Zadruhé, vám dodá potřebnou energii. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Naturevia Magnesium 1. Jeho jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku a vaše nervy pomůže opět zocelit.

Pevné nervy, energii a odhodlání budete totiž v nejbližší době potřebovat. Tím, že budete sedět doma a hořekovat, nic nezměníte. Takže soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků, díky kterým budete minimálně psychicky připravení na vše, co přijde.

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete zde.

Tři z vás můžete vyhrát balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 a Sleepnox Forte. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč. 

Soutěž probíhá od 30. října do 9. listopadu 2022.

Výherci:

Marie Koudelkova
BOBISEK58
strami

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, NatureviaDiskuze: příspěvků