Soutěže

Soutěžte o probiotika BIOPRON pro budoucí maminky

Téměř každá budoucí maminka se ve chvíli, kdy zjistí, že je těhotná, začne více zajímat o svou stravu. Je vyvážená? Dostává miminko skutečně to, co potřebuje?

Prvních 1000 dní života, doba mezi početím a druhými narozeninami, je jedinečná etapa, kdy tvoříme základ pro jeho vývoj, růst i pro optimální střevní mikrobiotu na celý život. Už během těhotenství předává matka plodu půdu pro vytvoření střevní mikroflóry, což jsou živé a prospěšné mikroorganismy, které hned po porodu začnou osidlovat trávicí soustavu. 

Jejich množství a rozmanitost hraje později významnou pozitivní roli jako pevný základ pro celkový dobrý zdravotní stav člověka. Právě doplňování probiotik, které mohou přirozenou rovnováhu mikroflóry ovlivňovat, může pomoci dát miminku silný a kvalitní start do života. 

BIOPRON PREGNA+ 

Přípravek BIOPRON PREGNA+ vytvořený speciálně pro budoucí maminky obsahuje speciální kombinaci 4 probiotických kmenů s vysokým obsahem živých kultur (10 mld. CFU), i kyselinu listovou a vitamíny B1 a B2. 

Biopron Pregna+

Probiotika se doporučují maminkám jako vhodná podpora například v případě rizika preeklampsie, která se týká výlučně žen ve 3. trimestru a jenž komplikuje výživu plodu, nebo pokud mají častou těhotenskou cukrovku či trpí na nepříjemné vaginální mykózy. Nedocenitelnou výhodou probiotik je také jejich schopnost doplňovat střevní mikroflóru matky a udržovat ji v normálu. 

V určitém množství se přirozeně vyskytují v jogurtu, acidofilním mléku nebo kefíru. Jestli nejste milovnice těchto výrobků nebo trpíte laktózovou intolerancí, sáhněte po doplňcích stravy, které obsahují vše, co maminky v očekávání a miminko potřebují. Jen vitální žena může předat svému děťátku to nejcennější. Zdraví, o které se bude opírat celý život. 

Více informací a nápovědu najdete na www.biopron.cz

Tři z vás mohou vyhrát balíček  2x BIOPRON PREGNA, 1x BIOPRON 9 a 1x BIOPRON PREMIUM.

Soutěž probíhá od 13.do 27. října 2019.

Foto: Biopron


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik probiotických kmenů obsahuje Biopron baby+?
zvolili správnou odpověď
2
uživatelé
1. místo - Prochynka
2. místo - Katynka85
3. místo - MirkaKrafekova


Diskuze: příspěvků