Soutěže

Supercoffee: adaptogenní káva se zdravotními benefity

Sbírání kytiček

Chcete svému organismu na jaře trochu odlehčit? Máte rádi kávu, ale tušíte, že vašemu tělu nedělá až tak dobře? Zkuste její tradiční podobu nahradit adaptogenní kávou od české značky Blendea.

Nápoj Supercoffee nezatěžuje žaludek, nepřekyseluje trávení a nezpůsobuje výkyvy energie. Díky přidané cejlonské skořici navíc lahodně chutná.

Supercoffee je kávový nápoj, který obsahuje dokonalou kombinaci organických instantních káv arabicy a robusty pocházející z Řecka. Milovníci kávy se tedy o její jedinečné aroma rozhodně nepřipraví. I supercoffee vás tedy nabudí a nastartuje vaši bdělost a výkon, ať už si vychutnáte svůj šálek krátce po probuzení nebo třeba v podvečer.

Supercoffee
Supercoffee

Supercoffee ovšem není jen tak obyčejná káva, ale nápoj s řadou přidaných benefitů v podobě blahodárných složek. Jaké to jsou?

Houba Reishi (Lesklokorka lesklá) v BIO kvalitě

Pochází od tradičních pěstitelů v Číně. Pěstuje se na dřevěných kmenech a po usušení se mele na jemný prášek. Reishi podporuje přirozený imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a podílí se na udržení optimální hladiny cholesterolu v krvi.

Houba Chaga (Rezavec šikmý) v BIO kvalitě

Pochází rovněž z Číny. Supercoffee obsahuje sušený mletý prášek právě z této houby. V tradiční čínské medicíně má Chaga své nezastupitelné místo již tisíce let. Podporuje imunitu a pomáhá vypuzovat parazity.

Houba Hericium (Korálovec ježatý)

Je třetí čínskou houbou v BIO kvalitě, kterou nápoj Supercoffee obsahuje. Hericium je rovněž tradiční součástí čínské výživy. Zlepšuje kongitivní funkce a pomáhá při depresi.

Kořen Čekanky obecné

V nápoji má své místo kvůli vysokému podílu rozpustné vlákniny inulin, který funguje jako prebiotikum – přirozená potrava bakterií v lidských střevech. Inulin zvlhčuje střevní stěny a usnadňuje vyprazdňování. Čekanka obecná zajišťuje normální funkci střevního traktu, jater, srdce, cév, kostí a kloubů.

BIO Skořice cejlonská

Je v Supercoffee kvůli ozvláštnění chuti. I její malé množství v nápoji má ovšem blahodárné účinky. Osvěžuje tělo, udržuje optimální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Podporuje trávení a dýchací soustavu, má příznivý vliv na činnost cév. Zajišťuje normální stav pokožky, sliznic i zubů.

Jak si přichystat kávový nápoj Supercoffee?

Smíchejte jednu vrchovatou čajovou lžičku směsi se 150-200 ml horké vody (ne vroucí, aby nedošlo k znehodnocení některých prospěšných látek) jednou až dvakrát denně denně. Pokud máte chuť na něco extra, klidně si ze směsi připravte i lahodnou kávu latté. V hrnci zahřejte 250 ml rostlinného mléka nebo mléko napěňte ručním napěňovačem. Přidejte jednu lžičku nápoje Supercoffee a důkladně promíchejte.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.blendea.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Supercoffee.

Soutěž probíhá od 17. do 31. března 2024.

Zdroj informací: www.blendea.cz
Zdroj fotografií: Blendea


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků