Společnost

Taťána Kuchařová na ceny nekouká. Ale…

Sbírání kytiček

Topmodelka česko-slovenského původu, která získala titul Miss ČR 2006 i Miss World 2006, se nedávno ukázala v Praze. A jako každá správná ženská si nenechala ujít novinky ze světa módy a vyrazila za nákupy; tentokrát šlo o boty a kabelky značky CCC.

Spojila totiž příjemné s užitečným – jako tvář této značky oficiálně představila novou jarní kolekci a současně si se svou mladší sestrou Lívií „doplnila zásoby“. V její profesi to ostatně ani jinak nejde. Spočítá Taťána, kolik vůbec má bot? „Určitě vlastním desítky párů. Nemyslím si však, že nějak extrémně utrácím za obuv, i když mám doma zásobu bot a kabelek na každou příležitost. Hodně sportuji a cestuji, takže preferuji pohodlnou a kvalitní obuv,“ říká. A když se něco topmodelce opravdu líbí, pak na cenu nekouká a do parády investuje, ale na druhou stranu zase nevyhazuje peníze za zbytečnosti .

A co jiného ji ještě s botami pojí? Osobní zkušenost prodavačky! Před přibližně deseti lety totiž studentka Taťána nelenila a jako brigádnice prodávala boty. Dodnes si myslí, že to bylo zajímavá zkušenost a navíc se nechala slyšet, že jí žádná práce nesmrdí.

Připravila: Marcela
Foto: archiv CCC
27. 2. 20123

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků