Společnost

Taťána Kuchařová: po kom dědila oblečení?

Sympatická Miss ČR a Miss World má už z titulu své profese víc než kladný vztah k módě a doplňkům a určitě si nenechá ujít nejnovější trendy. Anebo se pleteme? Pojďme se jí optat!

Taťána nedávno prezentovala novou kolekci značky CCC na jaro a léto 2013, jejíž je tváří, a při té příležitosti například prozradila, jak to má s botami:
 

Boty miluji, protože jsou šperkem celého outfitu. Nejlepší kombinací pro mě vždy byly kvalitní, pohodlné a trendy boty. V CCC kupuji boty nejen pro sebe, ale i pro rodinu, především pak mé sestry.

Počítala jste někdy, kolik máte doma párů bot a kabelek?

Upřímně nikdy jsem si na to čas nenašla. Počet bot a kabelek pro mě není důležitý. Řídím se především kvalitou a rozmanitostí obuvi a kabelek. Důležité je mít tu správnou tašku nebo kabelku pro sport, cestování, různé společenské události a podobně. Je fajn mít v šatníku zásobu pro všechno, ale nejsem ani pro přehnané rozhazování peněz za zbytečnosti.

Jaký vztah máte k módě?

Jako žena, která se zároveň v tomto oboru léta aktivně pohybuje, mám k módě velice kladný vztah.

Je pro vás důležité, co má na sobě váš partner?

Lhala bych, kdybych řekla ne. Styl oblékání o každém něco vypovídá.

Radíte příteli při nákupu oblečení?

Ano, nejenže si nechá rád poradit, ale občas moji radu a názor i sám vyhledává. Myslím, že každý se cítí jistější, když mu výběr jeho partner pochválí.

Sledujete módní trendy?

Vzhledem k tomu, že se v módním bussinessu pohybuji už několik let, nové fashion trendy sleduji neustále. A jako modelka mám navíc možnost si je „za tepla“ hned vyzkoušet. Přehlídky a focení kampaní jsou vždy s přesahem, takže vím, co bude další sezónu moderní.

Jakého návrháře jste si oblíbila?

Mám rada Emanuela Ungara, Piera Balmaina, Dior a z českých pak Ivanu Mentlovou.

Kdy jste si naposledy řekla: „Nemám co na sebe.“?

V dětství, když jsem z donucení musela nosit obnošené věcí po mém bratranci. U nás se oblečení totiž často dědilo.


Připravila: redakce
Foto: archiv CCC
14. 3. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků