Kosmetika

Tělo bez ďolíčků s body wrappingem

Když se řekne wrap, většina z nás si představí pšeničnou tortillu plněnou kdečím, kterou má v nabídce většina fast foodů. Dnes vám ale představíme detoxikační a anticelulitidní program „body wrapping“, kdy se takovou tortillou stáváme na hodinu právě my. Ovšem s opačným efektem než u McDonald: kvůli jejich wrapům kyneme, díky těm „našim“, vzkvétáme.

Chcete se zbavit celulitidy a strií nebo mít hladší pokožku? Omezte kávu, colu, alkohol, zvyšte přísun vody, jezte více zeleniny a bílkovin, uberte na čokoládách a dortících, neseďte jenom u počítače, ale hýbejte se trochu. Pak už jenom stačí opakovaná péče o tělo pomocí body wrappingu a tělo budete mít jako ze soustruhu.

Body wrapiing je vysoce účinná metoda zbavení se celulitidy. Potřebuje ovšem vaši trpělivost, čas, ale i práci na sobě. Ďolíčky sice nezmizí hned po první návštěvě, ale viditelně hladší kůži už zcela jasně zaznamenáte. A o co tady vlastně jde? Jedná se o nekomplikovanou, ale účinnou metodu léčby celulitidy, při které se používají aktivní Cello gely. Tajemství spočívá v obsahu vysoce koncentrovaných účinných látek. Cello gely obsahují 35 různých éterických olejů, které jako aktivní účinné látky vedou k dosažení vynikajícího výsledku s dlouhodobým efektem.

Druhy cello gelů:

  • Cello gel soft: představuje 1. stupeň systému ošetření na zpevnění pokožky, redukci objemu a posilnění vazivové tkáně. Určený je pro citlivou pokožku.
  • Cello gel medium: představuje 2. stupeň ošetření. Obsahuje 35 různých éterických olejů, které urychlují odbourávaní tuku a zlepšují prokrvení. Toxické látky jsou odváděny lymfatickým systémem z těla ven.
  • Cello gel strong: má silně hřejivý a vitalizující účinek na problémové zóny. Tímto způsobem lze dosáhnout skvělých výsledků při odbourávání celulitidy.
  • Cello gel extra: byl vyvinutý pro ty zákaznice, které mají velmi pevné kožní vazivo a pokročilý stupeň celulitidy. Není vhodný pro citlivé typy pokožky.
  • Gel z pomerančových květů a centelly: Centela Asiatica se stará o to, aby nedocházelo ke shlukování kolagenových vláken v podkoží a zajišťuje dostatečnou hydrataci. Gel z centelly je zvlášť vysoce ceněný pro obsah bílkoviny, vitamínů a minerálů. Doporučujeme používat pravidelně tento gel k udržení a zintenzivnění dosaženého úspěchu, a to 1-2x měsíčně.


A jak celá procedura probíhá?

Masérka vám natře na obávané partie gely, poté vás zabalí na 30-40 minut do fólie. Ze začátku můžete cítit více či méně intenzívní pálení – to zrovna pracují cello gely na vaší hladší pokožce. Poté se fólie sundá a vetře zbylý gel do pokoky vašeho těla, nejlépe v kombinaci s manuální lymfatickou masáží, aby došlo ke zlepšení odtoku lymfy, a tělo se tak ještě hluboce pročistilo. Je vhodné se v den masáže vyvarovat slunce a nelekat se, když bude vaše kůže ještě 5 hodin po ošetření zarudlá. To jen váš organizmus reaguje na to, že jste se mu začala konečně pořádně věnovat.

Body wrapping můžete vyzkoušet v pražském salonu Love Your Skin www.loveyourskin.cz.

 

Připravila: Zuzana
Foto: iStock
25.6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků