Kosmetika

Těšíte se na jaro?

Obchody se již začaly plnit novými módními kolekcemi a možná jste si již nějaký kousek vyhlédla. A k novému svetříku patří zcela jistě také líčení v duchu nových trendů. Víte, jaké budou?

Máte se na co těšit. Jaro 2011 se ponese ve velmi netradičním stylu. Typicky jarní barvy v teplých odstínech nahradí neutrální a studené, které výrazně kontrastují s náladou prvních jarních dní. Líčení je pojato v dramatickém duchu. Tak představuje jarní trendy líčení značka Dermacol ve spolupráci s předním českým vizážistou Pavlem Bauerem.
 
Líčení rtů
Můžete si vybrat mezi dvěma extrémy, ale nespokojte se s průměrem. Vizážisté velí buď lesk, nebo mat, rozhodně nic mezi. Rty budou výrazné v barvách fialky, lesních plodů, růžové až korálové. Můžete si vybírat mezi rtěnkou, nebo leskem, ale sáhněte jen po takových, které jsou v absolutním matu, nebo lesku.
 
Líčení očí
Líčení očí se ponese v dramatických barvách, které jsou typické pro podzimní líčení. Šedá, modrofialová, nachová nebo neutrální béžová dodají očím hloubku. Pokud zvolíte linku k orámování oka, pak zapomeňte na tekuté linky a sáhněte po tužce se třpytkami, ve kterých se budou lesknout paprsky prvního jarního slunce.
 
K očním stínům, rtěnkám a leskům na rty si nezapomeňte pořídit také řasenku, make-up a tvářenku. Jen tak bude vaše nalíčení dokonalé. A pamatujte, že čím jsou oči a rty výraznější, tím musí být ostatní líčení tlumenější. Líčka by proto měla být jen velmi jemně zvýrazněna tvářenkou s korálovým, broskvovým nebo fialkovým nádechem.
 
Naše tipy:
 

Dermacol – jarní trendy

Dermacol

MOON TOUCH (149 Kč) – pěnové oční stíny s měsíčním třpytem, odstín č. 4 (tmavě fialová), odstín č. 7 (stříbrná) a PREFERENCE LIP GLOSS (169 Kč) – lesk na rty, odstín č. 7.
 
 
 

Max Factor Smoky Eye Effect

Max Factor

SMOKY EYE EFFECT (299 Kč) – revoluční dokonale sladěné oční stíny pro kouřové líčení v zajímavých barevných odstínech. Zaobleným koncem se nejprve nanese světlejší odstín na celé oční víčko a pak se druhým zašpičatělým hrotem víčko dostínuje tmavší barvou.

 
 Maybelline oční stíny

Maybelline Expert Wear

Maybelline

Expert Wear mono (100 Kč) – dlouhotrvající oční stíny jsou odolné proti vyblednutí a díky jemnému pudrovému složení se snadno roztírají.
 
Připravila: Šárka
Foto: Dermacol (Hana Svobodová nalíčená v duchu nových trendů) a archiv firem
14. 2. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků