Rodina

Tipy na vánoční dárky pro muže

Sbírání kytiček

A je to zase tady – nastal čas pro výběr vánočních dárků. Pro někoho se vybírají snadno a nabídka převyšuje poptávku (pro děti a většinu žen), zatímco pro partnery, bratry nebo otce to bývá problém. Připravili jsme pro vás tipy na dárky, kterými vyřešíte Vánoce originálně.

Dárkový poukaz (většinou) nikoho neurazí

Nejelegantnějším a nejuniverzálnějším dárkem, který můžeme zvolit, je dárkový poukaz. Hodí se ve chvílích, kdy trochu tušíme, co by daná osoba chtěla – parfém, šperk nebo oblečení konkrétní značky – ale netroufáme si na samotný výběr konkrétního dárku. Pokud netušíme vůbec, můžeme zvolit dárkový poukaz od firem zaměřujících se přímo na prodej dárků – tam by si měl vybrat každý.


Muži milují zážitky – sportovní, adrenalinové i méně akční

Mezi muži stále vedou zážitky – projížděk Hummerem nebo tankem se snad nikdy nenabaží. Z kategorie sportovních zážitků muži preferují výuku základů golfu a potápění. A nebyli bychom to my, Češi, kdybychom neměli rádi gurmánské zážitky! Nejprodávanější je kurz sushi přímo v pohodlí domova.


Splňte partnerovi dětský sen

Víte o něčem, co by chtěl váš partner zažít, ale zatím se mu to nepodařilo? Zorganizujte to! Na Vánoce by nic nemělo být problém. Přál si váš partner být jako malý pasáčkem ovcí nebo popelářem? Dejte mu možnost si to vyzkoušet a na váš dárek nikdy nezapomene!


Staňte se hospodářem na zkoušku!

Skvělé pro všechny, komu víc než výfuky aut voní seno, sláma a hnůj. Zážitek hospodářem na zkoušku vás dokonale vytrhne z reality všedních dnů – začnete už brzo ráno, seznámíte se s farmářem a vykydáte hnůj u hospodářských zvířat, vyčistíte je, odvedete na pastvu a pomůžete, s čím bude potřeba. Nakonec všichni společně poobědváte. Nejeden muž zatoužil po absolvování tohoto zážitku na Valašsku zůstat…

Komerční prezentace
Foto: SXC
8. 11. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků