Gastro

U Prince se peče cukroví

Sbírání kytiček

Na Staroměstkém náměstí je vyhlášený dům U Prince. Každý zná tuto ikonickou českou památku, která pod svou střechou skýtá restauraci, dechberoucí terasu, autentický luxusní hotel a světově uznávaný bar.

Rodinná firma Bauer Hotel Group, která působí v horeka segmentu centra Prahy už několik desetiletí, se stará mimo jiné o již zmíněný komplex U Prince. Pod touto střechou se nachází kromě prince i báječný šéfcukrář Vojtěch Řehák. Právě on jako každý rok peče cukroví v té nejvyšší kvalitě řemeslným způsobem.

Není to jen obyčejné linecké nebo vanilkové rohlíčky, ale profeisonální vánoční cukroví připravované od toho nejpovolanějšího a navíc z těch nejlepších surovin. „Receptury jsou tajné. Je to mix rodinných receptů a nových technologických postupů. Jsem rád, že cukroví lidem chutná a musím konstatovat konzistenci. Moje cukroví je vláčné opravdu velmi dlouho,“ doplňuje šéfcukrář Vojtěch Řehák.

Cukroví lze objednat nyní a vyzvednutí U Prince či doprava po Praze a okolí je možná do 22.12.2023. Klidné a pohodové předvánoční přípravy všem. Cena 1 kg – 1490 Kč.

Připravila: Lucie Čeňková

Zdroj informací: U Prince
Zdroj fotografií: U Prince
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků