Soutěže

Udělejte něco pro své zdraví: Vyhrajte kapsle s vitaminem D od Heliocare!

Sbírání kytiček

V průběhu podzimních dní se tělu trochu stýská po slunci. Chybí mu vitamin D, který v letních dnech hojně čerpalo ze slunečních paprsků. Pleť bývá zašedlá, mdlá a bez jasu, naše imunita slábne. Co takhle potěšit svou pleť a posilnit celý organismus kapslemi s vitaminem D? Nyní je můžete vyhrát!

Jestli existuje složka, kterou žádný typ pleti v těchto dnech nepohrdne, pak je to vitamin D. Nejen, že přispěje ke zdraví pleti, ale podpoří i celkovou obranyschopnost organismu. Skvělé jsou právě kapsle s vitaminem D od sluneční dermokosmetiky HELIOCARE®.

Každá kapsle HELIOCARE Oral Ultra – D obsahuje kromě doporučené denní dávky vitaminu D i patentovaný filtr Fernblock®, který je bohatý na přírodní složky, vitaminy i antioxidanty. Díky tomu kapsle chrání pokožku před UVB/UVA zářením, omezují vliv škodlivých volných radikálů na pleť, eliminují možnost hyperpigmentace a přirozeně obnovují DNA pleti. Kapsle slouží i jako částečná ochrana pleti před sluncem, celkově posilují imunitu organismu a můžete je užívat celoročně, a to vždy jednu tabletu denně hned po ránu.

Nápovědu hledejte na e-shopu  www.tarsio.cz. Společnost TARSIO Medical s.r.o. je oficiálním distributorem sluneční kosmetiky HELIOCARE® pro Českou a Slovenskou.

Kapsle HELIOCARE Oral Ultra – D v hodnotě 699 Kč můžou nyní vyhrát hned tři z vás.

Soutěž probíhá od 13. do 27. listopadu 2022.

Výherci:

kakadu2
velmistr71
lidunka3

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Tarsio Medical


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků