Kosmetika

Už ani chloupek

Sbírání kytiček

Patříte k těm ženám, které bez milosti vyhlašují válku každému chloupku, který se objeví?

Trápíte se s každodenním holením nebo více či méně bolestivou epilací? Pak ještě na poslední chvíli nezapomeňte napsat Ježíškovi o speciální přípravek na redukci chloupků.
 tělový krém Bioxet

tělový krém Bioxet

Sice nejste sama, kdo vede s chloupky boj, přesto většina českých žen zatím nenašla metodu, jak s nežádoucím ochlupením definitivně skoncovat. Holení vyžaduje příliš času a je nutné jej provádět téměř denně, epilace je nepříjemná a často bolestivá… Navíc se trápíte s podrážděním pokožky po každém takovém ošetření a co teprve zarůstající chloupky!

Novinkou je ošetření, které zvládnete sama doma a nezabere mnoho času. Jedná se o bylinný tělový přípravek Bioxet (699 Kč) na redukci chloupků. Není to ale depilační krém, proto se výsledku nedočkáte okamžitě, ale až po určité době používání. Aplikuje se stejně jako tělový krém nebo balzám po koupeli, chloupky postupně oslabuje a redukuje, současně však regeneruje pokožku a zvláčňuje ji.

Používání Bioxet je bezbolestné, první výsledky lze pozorovat již po třech měsících! Pravidelné používání Bioxetu po dobu 8 až 10 měsíců znamená trvalé řešení problému s nežádoucími chloupky. Účinkuje i při odolném ochlupení.
 
Bioxet je k dostání pouze v lékárnách bez lékařského předpisu. Kromě tělového krému je v nabídce také pleťový krém.
 
Připravila: Šárka
Foto: Bioxet
23. 12. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků