Soutěže

VIBROFLOW: Štíhlejší a pevnější tělo už za půl hodiny!

Vibroflow je tréninkové studio, které díky stroji Vibrostation přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip „Acceleration Training“, to znamená, že vibrace působí na lidský organismus a vytváří tak jejich vzájemnou přirozenou reakci.

Jak probíhá cvičení?

Velkou výhodou cvičení na Vibrostationu je časová nenáročnost. Stačí 30 minut na procvičení celého těla. Pokud jste na vibrační plošině poprvé, celou dobu se vám bude věnovat náš plně zaškolený personál, který obsluhuje přístroj a pomáhá vám se cvičením. Začíná se protažením neboli strečinkem a pak se přechází k hlavní cvičební (posilovací) části, která je zaměřena na problematické ženské partie, jako jsou stehna a hýždě, dále na břišní svalstvo a na svaly trupu a horních končetin.

 

Kolik spálím kalorií?

Záleží na každém člověku, jak intenzivně se cvičení věnuje a jak silnou zátěž si zvolí, ale průměrně za půl hodiny tréninku zhubnete okolo 500 kcal, to by se dalo přirovnat například k hodině intenzívního cvičení v posilovně.

 

Co na sebe a co s sebou?

Pohodlné sportovní oblečení (kraťasy nebo tepláky). K pití je vhodný i iontový nápoj pro zvýšení energie a ručník na otření potu, který vám rádi zapůjčíme.

 

Mám pár kilo navíc!

Trénink ve Vibroflow je určen pro širokou veřejnost. Pomůže lidem s mírnou i větší nadváhou. Pro ty, kteří se se svojí váhou trápí nebo chtějí zpevnit problémové partie je Vibrostation přímo ideální, protože je šetrný na klouby a během cvičení je nezatěžuje.

Pozor na kontraindikace: Těhotenství, pooperační a poúrazové stavy. Pokud máte zdravotní komplikace, je důležité cvičení konzultovat s trenérem, popřípadě lékařem.

 

Kolik za trénink zaplatím?

Cena tréninkové jednotky je 100 Kč za lekci. Při nákupu permanentky dostanete lekci zdarma jako bonus. Navíc, jako jediné studio v České republice, dáváme za každý úbytek vašich partií lekce na vibračních plošinách zdarma. Doporučujeme dále sledovat náš facebook a webové stránky, s předstihem se dozvíte o 50% slevách na nákup permanentek, různých výhodách a akcích, které naše studio nabízí.

 

Kam do VIBROFLOW?

Navštívit nás můžete v Praze 5 na Andělu nebo v Praze 6 v Dejvicích a nově od května
v relaxačním centru nemocnice Na Homolce. Využít můžete dětský koutek.
Více informací najdete na www.vibroflow.cz, www.facebook.com/vibroflow

Tři z vás můžete vyhrát tři lekce na vibračních plošinách Vibroflow.

Soutěž probíhá od 13. do 20. května 2012.

Foto: Vibroflow
13. 5. 2012

Výherci:

mispule
Bagi
dlouhap


Diskuze: příspěvků