Společnost

VIP Prostřeno! aneb Když vaří rodinné klany

Sbírání kytiček

Tentokrát si pravdu pochutnáte – proti sobě se totiž postaví děti Veroniky Žilkové a Ivy Janžurové. Uhádnete, které příjmení nakonec zvítězí?

V prvním kole, tedy dnes, se představí Agáta Hanychová a Theodora Remundová. A ve čtvrtek si pak vaření před televizními kamerami vyzkouší Vincent Navrátil (Žilkovi) a Sabina Remundová (Janžurovi). Obě herečky mají všem svým dětem sekundovat.

A jako Agáta

Známá modelka se už ve VIP Prostřeno! představila, její maminka Veronika také, proto se zdá, že Žilkovi mají náskok. Ale jde se na věc, menu bude mít tři chody: slepičí polévku, kachnu se zelím a fondue a flambovaný ananas na závěr. Je tohle meníčko opravdu dílem modelky, nebo si ho prosadila spíš maminka? A proč vlastně? Dívejte se a dozvíte se to také!

„Jenomže já neumím zelí ani knedlíky, takže to bude vypadat, jako že nic nedělám,“ lamentuje hostitelka. „Agáta neumí dělat nic než drůbež,“ přisazuje si její mladší bratr Vincent a dodává, že v polévce bude určitě česnek, který Aguš „cpe“ do všeho, a patrně bude přesolená a přepepřená. Veronika, která by měla být na kameru zvyklá, rozvaří z nervozity strapačky a jde je za stálého míchání vylít do záchodu. Vyjde jí to podruhé, nebo se snad bude utíkat do obchodu pro hotové?

Hosté se scházejí a některá z dam zjišťuje, že se bude jako hlavní chod servírovat totéž, co už měla k obědu, zatímco druhá se celý den živila jen rohlíkem, a tak se na pořádnou kachnu těší. I když Vincent prozrazuje, že kvůli VIP vaření se dcera Agáta a maminka Veronika hádají už skoro tři dny. A to ho ještě čeká večer s pěti ženskými, nu, ať se chlapec učí… Večeři provázejí ohnivé rytmy, protože Agáta prochází „cikánským obdobím“; jak se to bude líbit ostatním? A chutnalo jim vůbec?

T jako Theodora

O rodině Ivy Janžurové se ví, že všichni žijí pohromadě v jedné vile, jen každá domácnost má své patro. Přízemí patří Ivě, první patro Theodořině rodině a to druhé pak Sabině a jejím nejbližším. Co se bude dnes podávat? Tentokrát se obrazně řečeno najíme více, protože menu má čtyři chody: začíná se předkrmem s krevetami a celerem, pokračuje dýňovou polévkou, pak následují čínské plněné taštičky a sladkou tečku zastupuje jablečný dortík se žloutkovým krémem.

Ovšem kde je maminka Iva? Zdržela se na zkoušce, možná tedy Theodoře, která zanedlouho čeká třetí přírůstek do rodiny, pomůže její manžel. Ten se však poněkud bojí o své prsty, nevíte proč? „My spolu takhle věšíme maximálně prádlo,“ prozrazuje o partnerské spolupráci hostitelka. A co na její snažení řeknou ostatní soutěžící? Co když někdo z nich nejí krevety, celer nebo třeba dýni? Nechte se překvapit, my jen prozradíme, že hlavní chod sklidil velké ovace a někdo z hostů si dokonce i přidal!

Jsme v rodině umělecké, bude taková i zábava? Nebo nás všechny snad čeká striptýz? V každém případě se večer velmi vydařil. Dokonce až tak moc, že tuhle večeři pasovala Veronika Žilková na tu NEJ ve svém životě.


Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
5. 2. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků