Společnost

VIP Prostřeno! jede dál!

Máte chuť na kuřátko? Nebo brazilský steak? To vše a mnohem více budou dnes servírovat svým hostům veslař Ondřej Synek a modelka Míša Štoudková. Nenechte si to ujít!

Veslař Ondřej aspiruje na titul Dobrý kuchař i Sympaťák roku, s ním se opravdu nebudete nudit. Ovšem ani vicemiss 2005 a modelka Michaela Štoudková se nenechá zahanbit.

Ondřejova klasika

Medailový olympionik Ondřej vesluje od svých čtrnácti let a dnes přiznává, že ho jeho koníček i živí. Buďme přesní, nejen jeho, Ondřej je ženatý a má dvě malé děti. Kam asi pozve spolusoutěžící? Do svého nového domu ve Staré Boleslavi! „O Ondrovi už víme, že sní úplně všechno,“ směje se další sportovec, pětibojař s figurou jako stvořenou pro modeling. Ale pozor, ví snad někdo, jaký je Ondřej kuchař? A co bude připravovat?

Prý jídla, která mu chutnají a už je několikrát vařil. Začíná se zeleninovým salátem s avokádem a hned po něm přistane na stole lahodné kuřátko na tymiánu – recept Ondrovy tchýně. Se sladkou tečkou se hostitel hodlá vypořádat rovněž se ctí, ostatně kdo by si nedal pečený borůvkový dort s korpusem z drcených sušenek! „Všechny suroviny jsou plnotučné, ale my veslaři kalorie řešit nemusíme, protože já mám výdej energie tak velikej, že všechno spálím,“ říká sportovec a chystá přípitek na uvítanou – dvacetileté portské. Stihnou ho všichni, nebo někdo bude meškat?

A jak hostům zachutná dnešní večeře? „Já jsem snad nikdy takhle dobrý kuře nejedl,“ chválí pětibojař David a druhý David si rovnou žádá recept. Pánové si nakonec přidají a dokonce i modelka sní všechno.

Míša prostírá v Chomutově

Jediná dáma tohoto týdne se těší na „své“ kluky, jen má trochu obavy, zda se jí povede uvařit podle svých představ. Míša si oblíbila exotickou kuchyni, ryby a mořské plody, tak není divu, že se začne rovnou tygřími krevetami. Hlavní chod voní dálkami, chystá se jihoamerický steak z hovězího pupku, šťouchaná dýně se slaninou a pepřová omáčka. Pánové žasnou a my s nimi! Ovšem nezapomeňme ani na rajčatovo-pomerančovou polévku a marinované jahodové mascarpone s vanilkovou omáčkou. Vymyslela si tohle menu Míša sama? Přiznejme na rovinu, s výběrem pokrmů jí pomáhal kamarád. Avšak sličná kuchařinka mu občas nemůže přijít na jméno – bojí se totiž, zda stihne vše připravit včas.

Co se to ale děje? Přestože předkrm chutná, Míša se rozpláče. Že by skrytá chybička? A jak dopadne steak? Uvidíte sami, ovšem je možné, že pánové této dámě strhnou nějaký ten bod – hostitelka se totiž zapomněla zeptat, jak chtějí steak propečený, a volí zlatou střední cestu. Osladit všem život se pak pokusí neobvyklou zábavou – vyráběním pralinek. Jak to přijmou sportuchtiví soupeři? A co bude posledním neplánovým chodem? Nechte se překvapit!


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

1. 11. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků