Společnost

VIP redaktorky ve VIP Prostřeno!

Sbírání kytiček

Půvabné tváře jistě znáte z televizního pořadu, který vás denně provádí světem celebrit. Zda však sličné redaktorky stejně dobře zvládají i kuchařské umění, to ukáže až dnešní a čtvrteční kulinářská šou.

Pokud byste si přece jen potřebovali trochu osvěžit tváře VIP redaktorek, pak se dobře dívejte. Jako první bude prostírat Tereza Jemelíková a hned po ní Andrea Košťálová, kdežto ve čtvrtek se představí Lenka Špilarová a Lucie Špaková.

Tereza trénovala předem

Jedna z mnoha VIP blondýnek tohoto týdne prozrazuje, že do noci nejen uklízela, ale také zkoušela uvařit knedlík. Pomůže jí snad noční trénink, nebo díky únavě nakonec pohoří? A jaká je vlastně kuchařka? „Když mám čas, vařím ráda, a zkouším nové věci,“ říká a my víme totéž, jako před položením otázky. Pak ale dodá, že přítel, na kterém své kuchařské pokusy testuje, ještě žije, tak to je snad dobrá zpráva.

„Doufám, že nepřijdou žádné modelíny,“ přeje si dnešní první hostitelka, která připravuje vydatné menu: pečenou červenou řepu s kozím sýrem a rukolou, fazolovou polévku s rajčaty, kachnu s karlovarským knedlíkem a zelím. Ale kdo ví, možná budou i chlupaté knedlíky! Rovněž tradiční sladká tečka plánuje dvě chutě – peče se štrúdl, ovšem zatímco jedna část bude klasicky s jablky, ta druhá netradičně s mangem. Co myslíte, zvládne Tereza svou soutěžní roli bez problémů nebo jí kolegyně tu a tam něco vytknou? A proč byla ráda, že si ani jedna z nich v tento večer nevzala minisukni? Dívejte se a zjistíte to docela rychle!

Andrea pořádá řecký večírek

„Andrejka bydlí s maminkou a babičkou v domečku a je to tam moc příjemný,“ prozrazuje další blondýnka Lucie, která u jediné tmavovlásky tohoto týdne byla na návštěvě. A co o sobě říká dnešní druhá hostitelka? „Vařit neumím, ale jídlo miluju, takže doufám, že to bude vidět. Já když už vařím, tak jedině s láskou.“ Její menu se skládá ze tří chodů: začíná se úžasnými krevetami na víně, ovšem hned po předkrmu se všechna děvčata virtuálně přenesou ze slunné Itálie do neméně pohodového Řecka, které Andrea miluje. Proto si jako hlavní chod vybrala tradiční musaku s tzatziki a pečenými paprikami. A jako moučník poměrně překvapivě – suflé.Zkušené kuchařky nám jistě potvrdí, že zvládnout suflé není jen tak.

„Odteď to budeš vařit do práce,“ přeje si Lucka, jakmile ochutná krevety, a další soutěžící Tereza začne Andreu podezřívat, že podobné dobroty doma chystá snad denně – jak dobře je dokáže připravit. Ani tzatziki nezůstaly ušetřené chvály, a tak se hostitelka může těšit, že po odvysílání pořadu jí začnou u domu stát fronty nápadníků.
Dámská jízda á la Řecko pokračuje výukou lidových tanců pod vedením skutečného Řeka a navíc v kroji! Bude se trocha pohybu zamlouvat všem soutěžícím, nebo to snad někoho nebaví? Tipněte si, a pak zkuste ještě uhádnout, zda i čokoládové suflé nakonec dopadne na jedničku.


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

13. 11. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků