Kosmetika

Voňavé novinky pro letošní podzim a zimu

Sbírání kytiček

S podzimem těžkne nejen naše nálada, ale také vůně. Nastal čas, kdy odkládáme lehké svěží parfémy a saháme po kořeněnějších či sladších tónech. Pokud jste si ještě nestihly najít svého podzimního favorita, máme pro vás přehled nových parfémů, které rozhodně stojí za pozornost! A pokud neosloví přímo vás, možná najdete inspiraci na vánoční dárek pro vaše nejbližší.

Staňte se hvězdou večera – Naomi Cambell

Naomi Cambell

Naomi Cambell

Naomi Campbell bezesporu představuje symbol ženskosti, smyslnosti a svůdnosti. Díky nové vůni Naomi Campbell At Night, která spojuje tyto tři rozměry do jednoho celku, se i vy můžete ve společnosti cítit opravdovou ženou – sebejistá a svůdná! Smyslnou vůni otevírají svěží bergamot, zelené listy a intenzivní mirabelka. Charismatické aroma přechází v květinové srdce plné svůdného heliotropu, hypnotizujícího jasmínu a něžné pelargónie. Základ tvoří santalové dřevo, tonkové boby a vanilka. Toaletní vody 15, 30 a 50 ml od 440 Kč, parfémová voda 30 ml za 890 Kč.


Buďte sebevědomá – Christina Aquilera

Christina Aquilera

Christina Aquilera

Christina Aguilera uvádí na trh svůj další parfém Red Sin, který byl stvořen k tomu, aby se žena cítila svůdná, sebevědomá, podmanivá a hrdá na svoji ženskost. Pro Christinu typická červená barva není obsažena jen v názvu vůně, ale také v hlavním motivu krajky na obalu a ve složení: červené jablko, červený brambořík a červený zázvor. Red Sin je smyslná orientální květinově-ovocná vůně, která ve vás vzbudí pocit touhy a neodolatelnosti. Budete se cítit sebejistě a sexy. Parfémové vody 15, 30 a 50 ml od 480 Kč.


Buďte originální – Replay

Replay

Replay

Nová sebejistá vůně REPLAY jeans original! podtrhne vaši osobnost. Svěží květinově-ovocnou vůni otevírají tóny hrušky a mandarinky, bylinný nádech dodává velkolistá bazalka. Jemné romantické srdce je složeno z růže, konvalinky a frézie. Základ vůně tvoří hřejivé cedrové dřevo, smyslné tóny pižma a nečekané potěšení v podobě maliny. EdT 20ml za 440 Kč, EdT 40 ml za 660 Kč.


Připomeňte si léto – Mexx Pure

Mexx Pure

Mexx Pure

Nová dámská vůně MEXX Pure zaujme už na první pohled poutavým a osobitým designem, navíc vám dodá pocit svěžesti a čistoty v každém okamžiku! Takže pokud si nepotrpíte na těžké sladké vůně, je MEXX Pure tou pravou volbou pro vás. Vůni otevírá ovocná bomba v podobě granátového jablka, mandarinky, brusinky a maliny, srdce se skládá z jemných vůní vzácných květin hosty a lotosového květu, základ spojuje uklidňující teplo santalového dřeva s bohatostí vanilky. Toaletní vody 15, 30 a 50 ml od 440 Kč, parfémová voda 30 ml za 860 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firem
5. 11. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků