Soutěže

Vyhrajte balíček přípravků Naturevia s brusinkami a probiotiky

Sbírání kytiček

Léto je tu a s ním i dovolená. Pokud už máte jasno, kam letos vyrazíte, je ideální chvíle zapojit se do naší soutěže. Vyhrát můžete balíček s doplňky stravy Naturevia, ve kterém najdete Mega Brusinky a probiotika Laktobacily „5“.

Brusinky při letních potížích 

Naturevia MEGA BRUSINKY

Problémy s močovými cestami jsou vůbec nejčastějším letním trápením. Zkušenost s nimi má přes 80 % žen. Navíc celou třetinu pacientek trápí opakovaně. Mezi jejich typické příznaky patří pálení a řezání spolu s neustálou potřebou jít na malou. Pokud se potíže objeví, na nic nečekejte. V mírnějších případech postačí domácí péče a pomoci může i přípravek ze severoamerických brusinek. Brusinky pomohou nejen s prvními patáliemi, ale i s těmi opakovanými. Pomohou jim přecházet. V obou případech je ale potřeba pečlivě vybírat, jaký přípravek si naordinujete. Jedním z nejúčinnějších jsou Naturevia MEGA BRUSINKY, které jsou vyrobeny ze severoamerických brusinek a obsahují vysoce koncentrovaný brusinkový extrakt Cran-Max®, při jehož výrobě se zpracovává celý plod včetně vlákniny, a nikoliv pouze šťáva. 

Zažívání v pohodě 

Naturevia LAKTOBACILY „5“

Na špici zdravotních obtíží na dovolené nechybí ani zažívací potíže. Podle čísel postihly během cestování až 70 procent lidí. Účinnou obranou proti střevním problémům je rovnováha střevní mikroflóry. Té lze docílit pomocí užívání probiotik. Nejvhodnější je brát probiotika týden před cestou, během dovolené a ještě týden po návratu domů. K dostání je celá řada přípravků, zvolit byste však měli takový preparát, jenž bude stabilní s ohledem na teplé podnebí a cestu vydrží. Pro dospělé jsou takovým přípravkem Naturevia LAKTOBACILY „5“. Jedna jejich kapsle obsahuje 15 miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií. 

Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.

Tři z vás mohou vyhrát balíček doplňků stravy Naturevia, ve kterém najdete přípravky Naturevia Laktobacily 5 a Naturevia Mega Brusinky. 

Soutěž probíhá od 30. června do 14. července 2019.

Foto: Naturevia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se latinsky nazývá severoamerická brusinka, z jejíž plodů je vyroben přípravek Naturevia MEGA BRUSINKY?
zvolili správnou odpověď
Vaccinium macrocarpon
uživatelé
1. místo - aserla
2. místo - Verina
3. místo - Boros

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků