Soutěže

Vyhrajte extra dávku čistého kolagenu

Sportujete a je vám více než 35 let? Nezasloužilo by si vaše tělo extra dávku kolagenu? Možná jste právě zpozorněli, což je určitě dobře, protože kolagen potřebuje k životu každý z nás.

Je totiž základním stavebním kamenem našich pojivových tkání a tvoří strukturu kostí, šlach i chrupavek. S přibývajícím věkem se ale jeho tvorba snižuje, což se může projevit bolestmi kloubů, stárnutím kůže nebo problémy s vlasy i nehty. 

Colafit Extra Strong - doplněk stravy Foto: Aurovitas

Svému tělu jej můžete dodat doplňkem stravy Colafit Extra Strong, který, jak už název napovídá, obsahuje extra dávku kolagenu. Je proto ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu. Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejvyšší denní dávku čistého, krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu – 20 mg v jedné kostičce. Složení je dále obohacené o vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu. 

Pro výrobu doplňků stravy Colafit je používán vysoce čistý kolagen ve formě gelu. Gel je hluboce zamražen a následně procesem zvaným lyofilizace zbaven veškeré vody. Tento proces je technologicky, energeticky i časově náročný, ale přináší své výhody, protože při něm nedochází k degradaci molekuly kolagenu a zároveň do finálního produktu není nutné přidávat žádné další látky. 

Tradiční a prověřený Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček, které se dobře polykají i bez zapíjení a jsou lehce stravitelné. Výroba Colafitu probíhá výhradně v České republice.

Nápovědu najdete na www.pripravky-aurovitas.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Colafit Extra Strong.

Soutěž probíhá od 8. do 22. srpna 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Aurovitas

Foto: iStock, Aurovitas


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik μg vitaminu D3 obsahuje kostička Colafit Extra Strong?
zvolili správnou odpověď
5 μg
uživatelé
1. místo - bizonice
2. místo - celiki
3. místo - didrik


Diskuze: příspěvků