Soutěže

Vyhrajte přípravky Naturevia na zmírnění projevů přechodu

Přechod je přirozenou součástí života každé ženy. K jeho nepříjemným projevům K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Naštěstí existují přípravky, které vám pomohou jeho příznaky zmírnit.

Naturevia PerfectDay 

Naturevia PerfectDay Foto: Naturevia

Přechod je pro každou ženu náročné období. Hladiny hormonů se mění a to má vliv nejen na tělo, ale i psychiku. Vyrovnat se s těmito změnami vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay. Jde o přírodní bylinný nehormonální přípravek. Každá rostlina v něm obsažená má svůj důvod. Ploštičník uleví od návalů horka a nočního pocení, drmek pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku zase přispěje chmel. Patentovaný sójový extrakt pak dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž je důležitý pro udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy. 

Hořčík pomůže zlepšit náladu 

Naturevia Magnesium 1 Foto: Naturevia

S dalšími projevy přechodu pak pomůže magnesium. Uleví při nervovém nebo psychickém napětí a pomůže načerpat energii. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Dostatečný denní přísun hořčíku vám zajistí jedna malá tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1. Balení obsahuje 90 tablet, tak vám vydrží tři měsíce.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje PerfectDay a Magnesium 1. Hodnota 1 výhry je cca 640 Kč.


Soutěž probíhá od 18. července do 1. srpna 2021.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Naturevia
Foto: Shutterstock, Naturevia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik mg drmku obecného obsahuje jedna kapsle přípravku PerfectDay?
zvolili správnou odpověď
2000
uživatelé
1. místo - vopis
2. místo - bhertopka
3. místo - mipal


Diskuze: příspěvků