Domácnost

Vyperte si v perličkách

Vůně jsou důležitou součástí našeho života a obklopují nás vlastně po celý den. Od chvíle, kdy vstáváme z voňavých peřin, vnímáme svěží vůni čistého oblečení nebo čerstvě vypraného ručníku po ranní sprše. Některé vůně jsou tak krásné, že bychom si je chtěli uchovat co nejdéle. A to je teď možné díky novince Persil Fresh Pearls by Silan. Tento prací prostředek v sobě skrývá novou recepturu se svěžími voňavými mikroperlami, jež vám zajistí pocit čerstvě vypraného prádla po celých 24 hodin.

 Persil Fresh Pearls by Silan

Persil Fresh Pearls by Silan

Svěží perly jsou speciální mikrokapsle, které v sobě ukrývají jedinečnou vůni parfému aviváže Silan. Během praní se tyto perličky rovnoměrně rozprostřou na prádlo, kde zůstanou. Jsou tak odolné, že na textiliích vydrží i během žehlení nebo sušení prádla v sušičce či na přímém slunci. Ve chvíli, kdy si prádlo vyprané v prostředku Persil Fresh Pearls by Silan oblečete, začnou perličky vlivem mechanického tření postupně uvolňovat svoji nádhernou a svěží vůni, jež vydrží po celý den. Nošením prádla si budete po celý den dopřávat další a další dávky svěžesti a vůně.

Drobné voňavé kapsle účinkují i při teplotě praní na 90 °C. A protože Persil Fresh Pearls by Silan využívá i technologii Cold Active, je účinný i při nízkých teplotách. Spolehlivě tedy vypere prádlo i při 30 °C takovou silou, na kterou jste u pracích prostředků značky Persil zvyklí a navíc šetří energii i vaše peněženky. Můžete totiž prát při nejnižší teplotě a kvalita praní přitom neutrpí. Zajímavostí je, že praním při nízkých teplotách ušetříte tolik energie, kolik by stála průměrná zásoba pracího prostředku Persil na celý rok!

Prací prostředek Persil Fresh Pearls by Silan byl na trh uveden v červnu letošního roku. Obaly této nové řady mají zároveň svěží vzhled – atraktivní nový design, který na první pohled prozradí výhody spojení, jež značky Persil a Silan nabízejí. Persil Fresh Pearls by Silan osloví všechny, kteří rádi používají voňavé prací prostředky a milují dlouhotrvající vůni čerstvě vypraného prádla.

V obchodní síti je nový Persil k dispozici v různě velkých baleních za DMOC 2kg a 1,5 l za 159,30 Kč, 6kg a 4,5 l za 399 Kč.

Připravila: Zuzana

Foto: Henkel ČR

8.9. 2010

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků