Filmové novinky

Winx club – V tajemných hlubinách

Sbírání kytiček

Malé milovnice, ale také milovníci „létajících“ víl (někteří kluci, ač by to spolužákům neradi přiznávali, je skutečně milují) – zbystřete pozornost. Právě dnes můžete vyrazit na premiéru dalšího příběhu, kde tyhle …náctileté dívky hrají jednu z hlavních rolí.

Žánr: animovaný

Scénář: Iginio Straffi, Giovanni Masi

Režie: Iginio Straffi

Půvabné a šikovné víly – kouzelnice, které čarují jen pro dobrou věc, se opět představí v tradiční sestavě. Chybět tedy nebude Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna ani Aisha. A totéž platí i pro jejich úhlavní nepřítelkyně, zlé čarodějnice Trix v podání Icy, Darcy a Stormy.

Co je důvodem k souboji?

Trix touží po zázračné síle a moci nad nekonečným oceánem, ale o totéž usiluje i zlá nymfa Politea. Politea není dnešní a tak se naoko dá dohromady s Trix, aby společnými silami dosáhly svého. Jenže ke svému účelu ještě potřebují pomoc zákeřného Tritana, který je rovněž nepřítelem dobrých víl. A navíc i on by rád vládl, touha po moci je nakažlivá.

Aby se to všechno ještě více zamotalo, nejprve musí získat životní sílu nějakého krále. A tak si Trix vzpomenou na Skaje, a vyrazí za nim do Gardenije, ke král tráví čas ve společnosti své milé, víly Bloom…

Jak to asi dopadne

Karty jsou obrazně řečeno rozdané, souboj mezi dobrem a zlem započal. Co myslíte, zvítězí opět Winx, nebo to bude tentokrát jinak? Nechte se překvapit!

Připravila: Marcela
Foto: HCE
30. 10. 2014
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků