Domácnost

Zapalte si voňavou svíčku

Sbírání kytiček

Venku je opravdový sychravý podzim se vším všudy. Na žádné dlouhé procházení přírodou už počasí opravdu není, takže je ideální příležitost k tomu zůstat doma, uvařit si čaj, pustit oblíbené cédéčko nebo se začíst do pěkné knížky. K dotvoření útulné atmosféry už chybí jenom zapálit aroma lampu nebo voňavou svíčku.

Pokud milujete svíčky a večer si bez mihotavého plamínku nedovedete představit, určitě víte, že není svíčka jako svíčka. Některé vydrží hořet sotva pár hodin, protože nemají kvalitní knot. Jiné slibují krásnou vůni, ale ať čicháte, jak chcete, vůbec nic necítíte. I tady se totiž vyplatí investovat do kvality.

Patříte k milovníkům krásných a voňavých svíček? Budete nadšeni, až objevíte americkou značku Yankee Candle. Jde o nejžádanější aroma svíčky a vůně do interiérů na trhu. Až ji poznáte, hned pochopíte, proč tomu tak je. Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.

Snad každé ženě udělá krásná voňavá svíčka radost. Proto jsou Yenkee Candle skvělým tipem na vánoční dárek. Proč si ale neudělat radost a nekoupit si kvalitní svíčku jen tak? Zkuste to a uvidíte, že budete spokojená. Vybírat můžete ze dvou velikostí. Malá vydrží hořet 40 hodin a stojí 299 Kč, větší svíčka vydrží hořet neuvěřitelných 90 hodin a stojí 499 Kč. Koupíte je ve vybraných obchodech nebo na www.yenkee-candle.cz.

Pár úžasných tipů Yankee Candle:

APPLE CIDER (Svařená jablíčka)

Neuvěřitelně šťavnatá vůně sladkých jablíček a skořice. Horký jablečný nápoj se skořicí, hřebíčkem a muškátovým oříškem. Zahřeje celé tělo a pohladí mysl, vytvoří dokonale útulnou podzimní atmosféru.

 

 

 

 

 

 

 

 

MOUNTAIN PINE (Horská borovice)

 

Projděte se zimním lesem… čistá a známá vůně svěží borovice a průzračně chladného vzduchu. Vůně borovice je příjemně svěží, a proto i velmi oblíbená, a to nejen o Vánocích. Nová svíčka Mountain Pine spojuje toto aroma s čistou vůní chladivého vzduchu, který evokuje období vánočních svátků.

 

 

 

 

WELCOME CHRISTMAS (Vítejte, Vánoce!)

 

 

Vraťte se domů na pozvání slavnostní kompozice elegantního věnce z borovice, citrusů a sladkých bobulí. Tato svíčka vystihuje útulný půvab domova, který je ozdobený vánočními dekoracemi. Její jasná sladká vůně je otevřeným pozváním k oslavě Vánoc a sdílení svátečního ducha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Připravila: Zuzana

Foto: Yankee Candle

22. 11. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků