Soutěže

Zatočte s jarní únavou a detoxikujte své tělo

Sbírání kytiček

Jaro je v plném proudu, a tak je na čase trochu poklidit. Nejen váš příbytek, ale také tělo se potřebuje jednou za čas zbavit nahromaděných škodlivin a nečistot.

Jarní očista je ideální příležitostí, jak játrům ulevit a nastartovat po zimě organizmus. Potřebnou energii, abyste zvládli všechny výzvy a netrpěli jarní únavou, vám pak dodá kvalitní spánek. S obojím vám pomohou doplňky stravy Naturevia, které můžete vyhrát v naší soutěži. 

Jarní detoxikace je skvělý způsob, jak z těla vyloučíte toxické látky, které se vám v něm za zimu nahromadily. Nejde jen o znečištěné prostředí, ve kterém žijeme, ale také umělá éčka obsažená v jídle, nápojích či kosmetice. Bezpečné není ani dlouhodobé užívání léků, jelikož většina z nich má nežádoucí účinky. Dopady cigaret a alkoholu snad připomínat ani nemusíme. Když všechno sečtete, uvědomíte si, jak moc dáváte vašemu organizmu zabrat. Tělo se sice snaží škodlivin zbavit, ale ne vždy mu to jde dostatečně rychle. 

Očista jater je nejdůležitější 

Proto je potřeba organizmu pomoci a naordinovat si čas od času očistu. Ideálním pomocníkem pro detoxikaci je léčivá bylina – ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Játra jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organizmus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže doplněk stravy Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského. Ten podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organizmu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Při jarní detoxikaci tedy na něj rozhodně nezapomínejte a naordinujte si jej spolu s lehčí stravou. 

Jarní únavu zaženou bylinky 

Jestli se cítíte malátní a bez energie, pociťujete příznaky jarní únavy. Na tu je nejlepším lékem kvalitní spánek. Jestli se v noci budíte, převalujete ze strany na stranu, a ještě jste se nesrovnali se změnou času, je potřeba, s tím něco udělat. Pomoci vám mohou bylinky. Ty z vás sejmou napětí, uklidní vaše rozjitřené nervy a pomohou usnout. Účinnou kombinaci extra silných extraktů z bylin najdete v doplňku stravy Naturevia Sleepnox Forte, který je nenávykový a zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání. Přivítejte jaro v kondici, buďte odpočatí a zbavení všeho škodlivého. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Ostropestřec Forte a Sleepnox od Naturevia.

Soutěž probíhá od 12. do 26. května 2019.

Foto: iStock, Naturevia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik % ze složení 1 kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin?
zvolili správnou odpověď
80
uživatelé
1. místo - vilma1
2. místo - sludka
3. místo - Ruzenka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků