Soutěže

Zbavte se špíčků

Pomalu se blíží teplé dny a my propadáme panice, jak se zbavit nechtěných špíčků. Jedna z vás má možnost vyhrát bezbolestnou neinvazivní liposukci ultrazvukem – Ultracountour a hned 6 ošetření.

Přesně směrovaný ultrazvuk rozbije vaše tukové buňky, jejich obsah se uvolní a v organismu se vlastním působením odbourá. Ošetření má dvě fáze. První připomíná běžné vyšetření na ultrazvuku. Po problematické partii těla natřené vodivým gelem pohybuje ošetřovatelka „myší“ v závislosti na impulsech, jež přístroj vysílá. Při druhé jsou na tělo připojeny ultrazvukové sondy, které provádějí ultrazvukovou drenážní masáž.

Ultrazvuk mechanicky rozdrtí tukové buňky, jejichž obsah – tuk – se vylije do mezibuněčného prostoru, odkud je odveden k metabolickému zpracování a přirozenou cestou za podpory lymfodrenáže z těla vyloučen. Jednoduše řečeno, dojde k rozpuštění a odplavení nahromaděného tuku z problematických partií. Proto mluvíme o liposukci ultrazvukem.

Výsledky liposukce ultrazvukem jsou individuální. Průměrný úbytek v ošetřovaných partiích je 5 – 6 centimetrů, někdy se podaří 12, vzácněji ještě více cm. Úbytky jsou často viditelné již po prvním ošetření. Klientky se často zmiňují o pocitu lehkosti a lepší siluetě.

Doporučujeme 3 – 6 opakování, ve 4 – 14 denní frekvenci, ideálně v týdenních intervalech. K úbytku tuku tak dochází pozvolna. Tukové buňky jsou zlikvidovány trvale. Při nekontrolované životosprávě se zbylé tukové buňky mohou „nafouknout“.
Metoda je vhodná pro všechny, kdo se chtějí zbavit lokálního tuku. Je ideální i pro starší klienty, kterým se klasická liposukce z důvodu nižší elasticity kůže a rizika vzniku nerovnoměrných dolíčků nedoporučuje. Pozvolným úbytkem při ošetření Ultracontour ™ elasticita kůže netrpí.

Lékař posoudí, zda je ošetření Ultracontourem vhodné. Základními kontraindikacemi jsou metabolické poruchy, prodělaná hepatitida, kovové implantáty v místě aplikace, kožní výsevy, kojení a těhotenství.

Doporučujeme omezit příjem živočišných tuků, protože by při ošetření došlo k jejich odbourání a organismus je jejich vylučováním na několik dnů zatížen natolik, že všechen nově přijatý tuk okamžitě ukládá. Pitný režim 2 – 3 litry vody.

Nejen po skončení, ale už v průběhu kúry doporučujeme pít čaj Lymfodren a mezi jednotlivými ošetřeními na ošetřované partie aplikovat zpevňující a zeštíhlující mléko Puella z řady speciálně vyrobené Studiem Vanda k domácímu ošetření po absolvování procedur Ultracontour, Exilis, Aquaforéza nebo kosmetických ošetření. Více informací a odpověď na otázku najdete na http://www.studiovanda.cz

Soutěž probíhá od 12. března do 25. března 2012.

Výherce:
Léthé

 


Diskuze: příspěvků