Společnost

Zdeněk Podhůrský: Zase svatba?!

Sbírání kytiček

O Zdeňkovi se, ví, že byl už dvakrát ženatý, chystá snad třetí veselku?

O Zdeňkovi se, ví, že byl už dvakrát ženatý, chystá snad třetí veselku? Soudě podle dámského oblečení však spíše půjde o aprílový žert. Nebo je to všechno jinak?

Charismatický padesátník…

Zdeněk Podhůrský a Ivana Jirešová

Zdeněk Podhůrský a Ivana Jirešová

… profesí pak herec, moderátor a občas zpěvák, je většinou vnímán jako elegantní muž. Proč se tedy oblékl do bílých šatů, navíc se třemi dámami po boku? Dobrá zpráva zní – nezbláznil se, ba ani neprohrál neobvyklou sázku. A dokonce ani nechystá (zatím?) třetí veselku, ani si nevyměnil se svou přítelkyní role. Co se tedy stalo?

 

Souboj nevěst

Zdeněk se jen tento víkend stane jedním z porotců soutěže SOUBOJ NEVĚST 2, a proto společně s herečkou Ivanou Jirešovou a moderátorkami Dámského klubu Frekvence 1 nafotil propagační snímky. „Focení jsme si opravdu užili a byla skvělá zábava. V jednu chvíli se na mě všechny holky vrhly a doslova ze mě ztrhaly oblek a navlíkly mě do těch svatebních. Sice jsem si připadal divně, ale pro zábavu jsem ochotnej udělat spoustu blbin,“ přiznává Zdeněk.

Hlasujte právě teď!

O vítězce, která získá hlavní cenu v podobě svatební cesty na romantický ostrov Mauricius, se rozhodne na finálovém večeru 6. dubna. Hlasovat pro svou favoritku můžete i vy prostřednictvím SMS. A kromě podpory jedné ze soutěžících navíc prospějete dobré věci – výtěžek ze zaslaných SMS je určený na rehabilitaci dvojčátek Jakuba a Matěje Benešových, kteří prodělali dětskou mozkovou obrnu.

Připravila: Marcela
Foto: archiv soutěže Souboj nevěst
3. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků