Akční hrdinka v hlavní roli a ještě k tomu představovaná nepříliš známou tváří – to je novinka, se kterou přichází thriller Zkrat. Od 8. března k vidění i v našich kinech. Na co se můžete těšit?

Žánr: Thriller

Režie: Steven Soderbergh

Hrají: v hlavní roli Gina Carano, dále Michael Douglas, Channing Tatum, Ewan McGregor, Michael Fassbender, Antonio Banderas

Scénář: Lem Dobbs

Hudba: David Holme

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v nebezpečných koutech světa a to, co dělá, není vždycky úplně legální. Po úspěšném osvobození čínského novináře v Barceloně (heslo Barcelona je důležité – doporučujeme si ho zapamatovat hned zkraje) však zjistí, že ji někdo podrazil, přesněji řečeno – stojí o její hlavu. Jak na podraz přijde, kdo ji bude usilovat o život a který z pánů (protože žen je ve filmu jako máku) představuje skutečného strůjce jejích krušných chvilek, to vám prozradí až návštěva kina. Ve filmu logicky není nouze o nejrůznější souboje a především pánská část populace bude obdivovat, jak se Gina Carano dokáže proti svým mužským protějškům ohánět.

Na rozdíl od hereček má totiž nepopiratelnou výhodu – Gina je profesionální zápasnicí bojových umění MMA, velmi známou a populární v USA. Zatím si tedy může připsat víc zkušeností s těmito sporty než s kamerou. Zdroje blízké redakci tvrdí, že Gina si s bojovými sporty dala pauzu a víc se věnuje kariéře herečky a modelky, ovšem až čas ukáže, čemu nakonec dá přednost. Nepoměrně dříve však můžete vyrazit do kina, abyste se dozvěděli, jak to vlastně všechno bylo a zda zvítězí pravda a spravedlnost. Protože na lásku tady nezbývá příliš mnoho času.

Zatímco fanynky Michaela Douglase svého idola poznají na první dobrou, dámy obdivující Antonia Banderase musí přece jen více ostřit zrak. Anebo si vzít brýle. A ještě je důkladně vyčistit.

Připravila: Marcela
Foto: Hollywood Classic Entertainment
8. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků