Zrcadlovka s otočným monitorem

Pokud zvažujete nákup nového fotoaparátu a láká vás zrcadlovka, určitě se poohlédněte po novinkách.

Titulka pro: Zrcadlovka s otočným monitorem
Pokud zvažujete nákup nového fotoaparátu a láká vás zrcadlovka, určitě se poohlédněte po novinkách.
 
Přírůstek řady digitálních jednookých zrcadlovek od Nikonu, model D5100, je špičkový fotoaparát vybavený výklopným a otočným monitorem. Snadno tak můžete fotografovat bez použití hledáčku a svobodná volba úhlu pohledu nabízí nepřekonatelné tvůrčí možnosti při práci v živém náhledu a umožňuje fotografovat prakticky z libovolného úhlu. Zrcadlovka přináší výjimečnou kvalitu obrazu i za nízké hladiny osvětlení a širokou nabídku funkcí a možností pro fotografování i následnou úpravu snímků či videosekvencí přímo ve fotoaparátu.
 
Fotoaparát D5100 nabízí nově vyvinuté speciální efekty pro pořizování špičkových a unikátních snímků a videosekvencí Full HD 1080p, a tak je pořizování statických snímků a videosekvencí ještě zábavnější. Sedm dostupných efektů zahrnuje režim Selektivní barva, který umožňuje vybrat až tři barvy zobrazené na výsledném snímku a ostatní barvy reprodukovat jako monochromatické, a režim Efekt miniatury, který propůjčuje snímkům vzhled snímků miniaturních modelů. Můžete zvolit, který speciální efekt chcete použít, a nastavit jej přímo pomocí voliče expozičních režimů na horní straně fotoaparátu.
 
Nikon D5100 umožňuje bez námahy přepínat mezi záznamem statických snímků a videosekvencí pomocí tlačítka D-Movie umístěného vedle tlačítka spouště. Ke špičkové kvalitě snímků z fotoaparátu D5100 přispívá ještě řada daších funkcí a samozřejmě také široká nabídka objektivů NIKKOR.
 
Až tedy začnete nový fotoaparát vybírat, tohoto nováčka si určitě nenechte ujít, nechte si ho předvést a podrobně se seznamte s jeho technickými parametry. Určitě se pak stane vaším favoritem.
 
Připravila: Šárka
Foto: Nikon
27. 4 .2011
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz