Kosmetika

Zvolte si jarní proměnu s AVONEM

Sbírání kytiček

Ráda byste s přicházejícím jarem zažila změnu? Toužíte pro proměně, nových zážitcích a přívalu energie? Společnost AVON Cosmetics pro vás připravuje roadshow s názvem „Proměňte se s AVONEM” plnou dárků a skvělé zábavy. Nechte za sebou starosti a přijďte s námi prožít nezapomenutelné chvíle, které vám možná změní život. Přineste svůj starý krém a my vám ho zcela zdarma vyměníme za krém AVON Solutions. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit sami.

 

Stane-li se vaší volbou AVON, otevírá se vám cesta nejen ke kráse, ale také k finanční nezávislosti. Vaše proměna tak může být naprosto dokonalá. Využijte nabídky a chopte se příležitosti dělat už jen to, co vás skutečně baví a naplňuje. Staňte se Avon Lady či Avon Gentlemanem a setkávejte se s báječnými lidmi, užívejte si nezávislosti i exkluzivního přístupu k nejžhavějším kosmetickým novinkám.

Přijďte na AVON roadshow a rozhodně se nebudete nudit. Čeká na vás poutavý program a spousta dárků. Akce AVON se uskuteční 12.4. v Praze v Obchodním centru Letňany, 13.4. v Eurocentru v Hradci Králové a 14.4. v brněnském Obchodním centru Olympia. Těšit se zde mimo jiné můžete na kouzelníka či zpěvačku Terezu Kerndlovou.

Chybět samozřejmě nebude ani svět krásy. Své umění vám představí špičkoví vizážisté a kadeřníci. Za jak dlouho dokáží s produkty značky AVON Cosmetics vykouzlit dokonalý make-up či báječný účes pro každou příležitost? Přijďte se sami přesvědčit a budete odcházet s přesvědčením, že AVON je i vaší volbou!

Na naší roadshow máte jedinečnou možnost získat krém z řady AVON Solutions, který vznikl ze spojení výtažků z přírody a technologie. Stačí přinést váš starý krém a počkat na výzvu, že vám jej zcela zdarma vyměníme za nový.

AVON roadshow se uskuteční také v dalších městech po celé České republice. Více informací naleznete na www.avoncosmetics.cz.

Užijte si proměnu s AVONEM!

Komerční prezentace
Foto: Avon
2. 4. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků