Společnost

Beauty tipy od Margot Robbie: základem je čištění pleti

Sbírání kytiček

Australská herečka Margot Robbie naposledy okouzlila diváky ve filmu Barbie. Byla jsem trochu zvědavá, jak bude žena, která už oslavila třicáté narozeniny, jako Barbie vypadat. A vypadala skvěle. Naštěstí v četných rozhovorech prozradila pár pravidel v péči o pleť, která dodržuje.

Nikdy nejde spát nalíčená

Vždy začínám čištěním pleti  ve sprše – nedělám příliš mnoho kroků, protože doopravdy nemám tolik času, ale jsem pečlivá. A mám opravdu čistou pleť,“ řekla Robbie Vogue UK. „Nechodím spát s nalíčeným obličejem, ani když jsem opilá“, dodala.

Ráda si dopřeje pleťovou masku.

Robbie ví, že příprava pleti je velmi důležitá. Kdykoliv se chystá natáčet nebo se připravuje na velkou událost se svou oblíbenou vizážistkou Pati Dubroff, věnuje pleti více péče a používá pleťové masky.

Má ráda minimalistický vzhled make-upu

Když se Vogue UK zeptal Robbie, jaké by dala své 16leté já rady ohledně krásy, její okamžitá odpověď zněla, že by měla nosit méně make-upu. „Pamatuji si, jak jsem dosáhla určitého věku a myslela si, že potřebuji nosit spoustu make-upu, protože jsem dost stará na to, abych ho nosila„, řekla Robbie. „Myslím, že je to věc sebevědomí. Jak stárnu, stala jsem se více sebevědomou a nosím méně make-upu. Nyní klidně půjdu na večeři jen s tónovaným hydratačním krémem,“ dodala.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: cs.wikipedia.org/wiki/Margot_Robbie, www.womenshealthmag.com/beauty/a37912543/margot-robbie-skincare/, www.vogue.co.uk/article/margot-robbie-beauty-interview-2016, www.harpersbazaar.com/culture/features/a16958/margot-robbie-daily-routine/
Zdroj fotografií: www.flickr.com/photos/drlovell, CC BY-SA 2.0 creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0, přes Wikimedia Commons
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků