Tipy

Bebe dobré ráno mini

Vykouzlete si pestrou snídani s novými sušenkami BeBe dobré ráno. Zajistíte si energii na celé dopoledne a výtečně si pochutnáte.

Vykouzlete si pestrou snídani s novými sušenkami BeBe dobré ráno. Zajistíte si energii na celé dopoledne a výtečně si pochutnáte.

Cereální sušenky BeBe Dobré ráno Mini jsou jako stvořené pro kombinaci s jogurtem. Malé oválky stačí jen nasypat do misky, zalít jogurtem, přidat kousek ovoce a nezapomenout po ránu doplnit tekutiny. Vyváženou snídani tak máte v mžiku připravenou. BeBe Dobré ráno Mini jsou k dostání ve dvou lahodných příchutích: kakaové a medové s oříšky.

Mini sušenky a jogurt, to je ideální kombinace
Nové sušenky BeBe Dobré ráno Mini jsou bohatým zdrojem vlákniny, obsahují celozrnné cereálie, vitaminy B a E a minerály jako hořčík a železo. Pokud si tuto novinku zařadíte do svého jídelníčku jako součást vyvážené snídaně, budou se sacharidy obsažené v sušenkách BeBe Dobré ráno Mini postupně uvolňovat a pravidelně vstřebávat po dobu čtyř hodin, a to díky speciální receptuře, vybraným ingrediencím a speciální technologii pečení sušenek. Dodají vám tak energii na celé dopoledne. A proč kombinovat sušenky právě s jogurtem? Jogurt představuje cenný zdroj bílkovin, živých bakterií, vápníku a řady vitaminů skupiny B.

Připravila: Katka
Foto: Kraft Food
1. 7. 2011


Diskuze: příspěvků