Tipy

Bio obličejová péče s granátovým jablkem

Granátové jablko je odpradávna symbolem věčného mládí a krásy. Jeho omlazující účinky využívali již ve starém Egypt, a tak není divu, že je součástí nových kosmetických přípravků pro péči o suchou a zralou pleť.

Granátové jablko je odpradávna symbolem věčného mládí a krásy. Jeho omlazující účinky využívali již ve starém Egypt, a tak není divu že je součástí nových kosmetických přípravků pro péči o suchou a zralou pleť.
 
Český výrobce certifikované přírodní biokosmetiky Saloos, uvádí na trh
 
Bio regenerační obličejový olej Granátové jablko
Luxusní, extra výživný přírodní olej revitalizuje a omlazuje zejména náročnou a zralou pleť. Směs bio olejů lisovaných za studena, vzácného oleje ze zrníček granátového jablka s bioaktivními látkami a orientálními esencemi, zachovává pevnost a hebkost pokožky, brání jejímu vysychání, zjemňuje texturu pleti, působí proti vráskám, podporuje tvorbu kolagenu, chrání pokožku před volnými radikály a zklidňuje podráždění pokožky.
 
Hydrofilní odličovací olej Granátové jablko
Odličovací olej je vhodný zejména k čištění zralé, suché a náročné pleti. Šetrně a jemně odličuje make-up a dokáže si poradit i s voděodolnou řasenkou. Vzácný olej ze zrníček granátového jablka blahodárně působí na vysušenou a podrážděnou pleť, chrání ji před ztrátou vlhkosti a regeneruje. Lehce citrusová vůně povzbuzuje psychiku a navozuje pocit dobré nálady.
 
Více o biokosmetice Saloos na www.saloos.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: Saloos
28. 4. 2011


Diskuze: příspěvků