Tipy

DETOX PACK II

Připravte se na zdravé jaro s novou exklusivní sadou výrobků určenou ke komplexnímu pročištění organismu.

 

Připravte se na zdravé jaro s novou exklusivní sadou výrobků určenou ke komplexnímu pročištění organismu.Dovolte Vašemu organismu znovu „dýchat“!

 

Složení sady Detox Pack 2:

 

  • Factor Base – DETOX (60 želatinových tobolek) – je originální, nově vyvinutý doplněk stravy pro detoxikaci a pročištění organismu. Představuje špičku mezi širokou škálou současných detoxikačních přípravků dostupných na trhu. Vědecky sestavená receptura vycházející z moudrosti věků a pečlivě vybrané byliny tvoří unikátní synergii pro Vaše zdraví.
  • OKG Factor Base (60 želatinových tobolek) – unikátní vícekomponentní doplněk stravy s blahodárnými a revitalizujícími účinky stimulující obranyschopnost organismu
  • Emulips Slim Drink (60 g) – doplněk stravy pro podporu hubnutí – unikátní bylinná směs s blahodárnými a revitalizujícími účinky sestavená podle staré receptury z 11 druhů bylin. 
  • OK Beta+ (150 g) – doplněk stravy pro podporu kloubů – směs k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z pečlivě vybraných ingrediencí té nejvyšší kvality.


Více informací naleznete na www.ezdrave.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: ezdrave.cz
12. 3. 2015


Diskuze: příspěvků