Akné

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96746
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Mně hodně pomáhá česká kosmetika https://www.iuvenio.com/ doporučuju na problematickou pleť hlavně jejich krém Retouch, peeling Restart a čistící gel Urban. Zbavila jsem se díky tomu pupínků i černých teček a zároveň mám pleť hezky hydratovanou.

    • #96268
      Simona Strakatá
      Účastník

      Za mě je základem důkladné čištění pleti a nekomedogenní přípravky na to čištění a nesahat zbytečně na obličej.

      • #96300
        Anna Mazurová
        Účastník

        Já za mě doporučuji na čištění pleti Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash. Používám už nějakou dobu a jse moc spokojená. Pleť je jemnější, čistější a taky ji to nedráždí.

    • #96165
      Erika Rezá
      Účastník

      Zdravím, hodně pomáhají jak probiotika/ prebiotika tak i například vitální houby. Já jsem užívala obojí. Brala jsem z houbicky.eu Housenici čínskou, která má opravdu široké spektrum účinnosti a mimo jiné také léčí akné, vyrážky, alergie a podobně. Do toho jsem užívala ještě od H2 Europe H2Probio. Protože akné je nejvíce ovlivněno střevy a zažíváním. Obojí mi teda velmi pomohlo, takže doporučuji dále. 🙂

      • #96330
        Bella 4
        Účastník

        To mě asi nikdy nenapadlo, že by s tím mohli pomoci houbičky. Jako o těch probiotikách jsem už slyšela, že je dobré asi čistit to tělo i vnitřně a ne hledat příčinu jen z venku. Užíváte je do teď nebo jste po zaléčení přestala? A v jaké formě?

      • #96407
        Erika Rezá
        Účastník

        Začala jsem užívat tento extrakt https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-100ml-extrakt/ a po zaléčení jsem pak užívala tabletky. Beru je do dnes, ale dávám si vždy na 3 měsíce pauzu. Probiotika také užívám. 🙂 Probio jsou v tabletkách. Jinak ten extrakt je hodně silný, takže proto jsem s ním začala, přijde mi dobré brát ho při akutních problémech.

      • #96228
        Hedvika Malá
        Účastník

        S tvrzením, že akné je nejvíce ovlivněno střevy nesouhlasím, teorie sice existují, ale vědecky podložené nejsou a vliv je zde minimální. Akné je multifaktoriální onemocnění, za jehož projev má z největší míry vliv genetika, hormonální nerovnováha (poměr estrogen/gestagen/androgen) a mikrobiom, ale ne ve střevě, ale na povrchu kůže, který se diametrálně liší od toho, který se nachází ve střevech. Akné je způsobeno nadměrnou produkcí mazu kožními žlázami a vlivem Propionibacterium acne, který osidluje v různé míře právě pokožku těla společně s dalšími druhy. Za mě je základem správné čištění pleti vhodnými nekomedogenními přípravky.

    • #88167
      Denisa Gantová
      Účastník

      Taky můžu Orcacollagen doporučit, je výborný jak na pleť, tak i vlasy a nehty a navíc má výbornou chuť. Doporučuji využít výhody jejich členství – máte pak dopravu zdarma, nejnižší cenu za kolagen a objednávka se automaticky generuje, takže to máte bez starostí. Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.orcacollagen.cz

    • #88106
      Simona Hloušková
      Účastník

      Já jsem strašně dlouho řešila akné, zkoušela jsem vše dostupné, ale bez efektu. Pak jsem objevila Orcacollagen, začala jsem ho denně užívat a akné mi úplně vymizelo. Jsem nadšená, kupuje si ho už i moje mamka a kolegyňky z práce.

    • #88053
      Klára Doležalová
      Účastník

      A zkoušela jste kolagen? Kamarádce na akné zafungoval.

    • #88012
      Jana Havlová
      Účastník

      Dobrý den, jaký doplněk se Vám osvědčil na akné v obličeji, poradíte? Zkoušela jsem hodně doplňků stravy, různou kosmetiku, ale nic nepomohlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.