Hana Malínková

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 27 příspěvků - 1. až 27. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Zábava pro děti na cesty #114554
    Hana Malínková
    Účastník

    Ahoj, u nás se na cesty osvědčily kapsičky, hlavně když není možnost něco ohřát nebo připravit. Malé moc chutná Hamánek s tvarohem, je od 8 měsíců a má příjemnou chuť. Líbí se mi i složení a to, že je to česká značka. Vozím jednu kapsičku v tašce skoro pořád pro jistotu http://www.healthfactory.cz/ovocne-prikrmy/hamanek-jahoda-a-jablko-s-tvarohem-8m-100-g

    odpověď na: Dárek pro svědkyni #114553
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, přesně tak, já jsem své svědkyni vybírala parfém a měla z něj obrovskou radost. Nakonec jsem vzala tento http://www.fragranza.cz/armaf-odyssey-pink-pop-edp-100-ml-w_z1233960 z Fragranzy, protože působí žensky, elegantně a zároveň není úplně tuctový. Líbilo se mi i to, že měli vše skladem a balíček dorazil během pár dnů. Od té doby si ho prý schovává na speciální příležitosti.

    odpověď na: Suchá pokožka #114552
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, já pracuju v kuchyni a mytí rukou mám za směnu opravdu hodně. Mně se osvědčil Dermaguard, který používám ještě před prací. Ruce nejsou po směně tak vysušené a oceňuju, že se rychle vstřebá a nezanechává mastný film. Navíc ho nemusím mazat každou chvíli znovu http://www.dermaguard.cz/e-shop/dermaguard-110-ml

    odpověď na: Problém s otěhotněním #114392
    Hana Malínková
    Účastník

    Přesně tohle jsme měli my. Rok a půl jsme poslouchali, že máme být trpěliví, ale nikam to nevedlo. Nakonec jsme se objednali do IVF Zlín a už první konzultace nám dala mnohem víc informací než všechny předchozí návštěvy dohromady. Hlavně jsme konečně měli plán, co zkusit dál https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti/

    odpověď na: Darování vajíček #114376
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, já jsem darovala před dvěma lety a nejvíc mi pomohlo, že jsem si mohla všechno dopředu zjistit. Ve Zlíně mi na úvodní konzultaci odpověděli i na otázky, které mi přišly možná trochu zbytečné, ale nikdo mě neodbýval. Díky tomu jsem šla do celého procesu mnohem klidnější. Nakonec jsem byla překvapená, jak profesionálně a zároveň lidsky to tam funguje.

    odpověď na: Reprodukční klinika #113512
    Hana Malínková
    Účastník

    Ahojky, my jsme si dali konzultaci na dvou místech a nakonec vyhrál Zlín právě kvůli tomu pocitu 🙂 Byli vstřícní, trpěliví a všechno s námi řešili krok za krokem. Hodně mi sedlo, že nic neslibovali, ale zároveň jsme měli pocit, že ví, co dělají. U nás to nakonec dopadlo dobře a zpětně jsem ráda, že jsme šli právě tam ❤️

    odpověď na: Výbavička do porodnice #113195
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, kupujete si některá do výbavičky i podložku na zem pro miminko? Přemýšlím, jestli ji pořídit už předem, nebo je to zbytečné na začátek. Má to fakt využití hned od miminka?

    odpověď na: Zateplený legíny #111193
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, za sebe doporučuju tyhle skvělý legíny od Bellindy http://www.bellinda.cz/products/cuddle-leggings Jsou uvnitř krásně zateplený fleecem a na těle jsou strašně příjemný. Pas je širokej, nic neškrtí, nesjíždí a jsou pohodlný celej den. V zimě je skoro nesundávám a beru je jako takovou teplou jistotu.

    odpověď na: Liposukce #111192
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, měla jsem to dost podobně a fakt mě to roky trápilo. Letos jsem se odhodlala, byla jsem na liposukci u MUDr. Justana a za mě to byla ta nejlepší volba. Na konzultaci mi na rovinu řekl, co má smysl dělat a co už ne, nic nesliboval nereálně. Termín jsem měla docela rychle a celej průběh byl fakt v klidu. Výsledek přirozenej, ale hlavně se cítím skvěle ve svým těle https://justan.cz/sluzby/liposukce-tumescentni

    odpověď na: Imunita #111191
    Hana Malínková
    Účastník

    Ahoj, mně se dlouhodobě osvědčilo oregano v kapslích, hlavně když cítím, že na mě něco leze. Beru to vždycky s jídlem a držím se jen jedné kapli denně. Používám ho spíš nárazově jako podporu zažívání, ale i imunity. Objednávám ho na organicmarket.cz.

    odpověď na: Ztuhlé nohy a bolavé kotníky #111190
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, u mě to bylo podobný, hlavně po probuzení a taky po delším sezení v práci. Od tý doby, co si pravidelně mažu nohy tímhle krémem s magnesiem, tak se mnohem rychleji rozhýbu a nepálí mě tolik chodidla. Beru ho jako takovou rychlou první pomoc na svaly i klouby, když cítím, že se to rozjíždí. A je super i na křeče v lítkách.

    odpověď na: Pásky na nos při sportu #111189
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, já používám tyto pásky na nos https://gudslip.cz/collections/sport/products/gudsport-pasky-na-nos a za mě super vychytávka hlavně na běh a kruháče. Dýchá se mi s páskem znatelně líp a mám pocit, že vydržím víc bez zadýchání. Navíc dobře drží i při pořádným spocení a neodlepujou se. Ze začátku jsem tomu moc nevěřila, ale rozdíl tam fakt cítím.

    odpověď na: Suché a unavené oči #111188
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, sama jsem na tom byla podobně se suchýma a unavenýma očima, ale kamarádka mi pak doporučila kapky do očí Hyal-Drop Multi a fakt mě zachránily. Kapu je klidně i přímo na čočky a oči mě vůbec nepálí, naopak jsou rychle příjemně zvlhčený. Pocit sucha v očích zmizí hned po nakapání a úleva vydrží dlouho. Navíc nijak nezatěžují oči http://www.benu.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10ml-2-0

    odpověď na: Urna – kde vybrat? #111183
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, jsem ráda, že se i o tomhle tématu mluví otevřeně. V těch nejtěžších chvílích je hrozně důležitý si umět poradit a mít kde hledat pomoc. Odkaz si ukládám, člověk bohužel nikdy neví, kdy ho bude potřebovat. A je fajn mít aspoň něco, co nám tu situaci trochu ulehčí.

    odpověď na: První čtení #111164
    Hana Malínková
    Účastník

    Ahoj, my máme doma velkej úspěch s dvojicí knížek od Ella&Max – Hurá do Kaktusova a navazujícím dílem Hurá do psí školy. Jsou to přesně knížky pro „první čtení“, takže krátký věty, hezký obrázky a děj, kterej děti fakt vtáhne. Dcera měla radost, že přečte celou knížku sama, a hned chtěla druhej díl. Za mě jsou knížky ideální pro začínající čtenáře. Koupíš je tady https://ellamax.cz/

    odpověď na: Abdominoplastika #111159
    Hana Malínková
    Účastník

    Ahoj, já můžu doporučit MUDr. Bortlíčka (Primed Clinic), byla jsem u něj na abdominoplastice a výsledek předčil moje očekávání. Je neskutečně pečlivej, všechno dopředu v klidu vysvětlí a nic nebere na lehkou váhu. Konzultaci i následný kontroly jsem měla zdarma a po operaci jsem byla dvě noci na apartmánu v naprostým klidu. Prostě od první návštěvy až po výsledek jsem měla pocit, že jsem v těch nejlepších rukách.

    odpověď na: Darování vajíček #99855
    Hana Malínková
    Účastník

    Holky, mají někde svůj web, kde by měli vše podrobněji napsáno?

    odpověď na: Svatební cesta – kde vybírat? #94715
    Hana Malínková
    Účastník

    Taky u nich vybírám – svatbu mám v lednu a pak se dá letět jedině za teplem. Nemáte prosím někdo zkušenost s hotelem na Mauriciu, který by byl vhodný i pro děti? Mám 2 syny a bylo by dobré, kdyby měl hotel nějaké zázemí pro děti.

    odpověď na: Pleťový krém 55+ #93871
    Hana Malínková
    Účastník

    Kde prosím mají tento krém na internetu k objednání, poradíte?

    odpověď na: Darování vajíček #93553
    Hana Malínková
    Účastník

    Já ano – na této klinice http://www.ivf-zlin.cz a kliniku můžu vřele doporučit. Vše proběhlo diskrétně, klinika je moderní a lékaři zkušení. Mrkněte na jejich stránky -. najdete tam veškeré informace.

    odpověď na: Kolagen – užíváte ho někdo? #93551
    Hana Malínková
    Účastník

    Jak prosím kolagen chutná a jak je to s tím členstvím? Člověk se k něčemu zavazuje nebo se to dá kdykoliv ukončit? Trochu se bojím se v dnešní době k něčemu zavázat.

    odpověď na: Program s dětma v Liberci #93472
    Hana Malínková
    Účastník

    Našla jsem tuto diskuzi, byli jsme tam o víkendu a paráda 🙂 Určitě tam doporučuji taky zajít – děti se vyřádily, zažily třeba simulaci bouřky, 4D kino a modely dinosaurů mají krásně provedené, stejně tak i zvukové efekty. Kdyby někdo potřeboval, tady je odkaz http://www.dinopark.cz/cz/liberec

    odpověď na: Kolagen – užíváte ho někdo? #93454
    Hana Malínková
    Účastník

    Počkám si na komentáře, taky bych si chtěla koupit dobrý kolagen a vyzkoušet ho.

    odpověď na: Příkrmy pro děti #93453
    Hana Malínková
    Účastník

    Já se přiznám, že teda malému skoro nevařím a kupuju skleničky od Sunaru. Malý je strašně živý a nic moc kolem něho přes týden nestíhám. Vlastně mu vařím jen o víkendu, když je doma i tatínek, který se o něho postará.

    odpověď na: Leporelo pro prcka #93452
    Hana Malínková
    Účastník

    Maminky, taky na Ellamax nakupuju knížky pro děti. Líbí se mi jejich nabídka, to, že mají knížky skladem a taky, že dorazí fakt rychle.

    odpověď na: Nedaří se mi otěhotnět #93368
    Hana Malínková
    Účastník

    Děkuji za komentář, takže Vás vyšetřili a pak zahájili léčbu? Můžu se zeptat jakou a s jakým výsledkem? Podařilo se Vám otěhotnět?

    odpověď na: Těhotenství a kosmetika #93254
    Hana Malínková
    Účastník

    Zdravím, to zní dobře – taky na jejich produkty mrknu. Já jsem úplně na začátku těhotenství a zatím jsem ještě nestihla ani přemýšlet nad kosmetikou. Je ale pravda, že zvlášť na začátku těhotenství by měl být člověk opatrnej.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 27 příspěvků - 1. až 27. (celkem z 27)
UŽIVATEL