Tipy

essence ULTÎME Amber+Oil Anti-Breakage

Čtvrtinu žen trápí lámavé, suché vlasy a roztřepené konečky.

 

Čtvrtinu žen trápí lámavé, suché vlasy a roztřepené konečky. Tento problém vyžaduje zvláštní péči v podobě pečující vlasové kosmetiky, která prameny nezatíží. Sázkou na jistotu je v tomto případě novinka essence ULTÎME Amber+Oil Anti-Breakage.


Řada vlasové péče „all-in-one“ s výtažkem z jantaru a oleji pro snížení lámavosti a zlepšení struktury vlasů. Představuje to nejlepší řešení dokonce i pro extrémně poškozené a suché vlasy. Tato řada byla vyvinuta ve spolupráci s topmodelkou Claudií Schiffer.


V průběhu let mohou vnější vlivy jako UV záření nebo fénování vlasy poškodit natolik, že působí neupraveně a vypadají vysušené a mdlé. Nová vlasová řada essence ULTÎME Amber+Oil Anti-Breakage posiluje suché a poškozené vlasy zevnitř a obnovuje jejich zdravý lesk. Tajemství úspěchu se skrývá v jejím prvotřídním složení s unikátním ULTÎME-4-komplexem, tekutým výtaž-kem z jantaru a meruňkovým olejem. Přípravky tak intenzivní regenerují vlasy zevnitř, pomáhají omezit lámání a vypadávání vlasů až o 95 %. vlasům.


Nová řada essence ULTÎME Amber+Oil Anti-Breakage zahrnuje šampon, kondicionér, kondicio-nér ve spreji, olejové sérum a intenzivní masku.

 

Připravila: Katka
Foto: Henkel
26. 1. 2015


Diskuze: příspěvků