Horoskop na červenec 2014

Červenci vládne znamení Raka. Jde o znamení základní, které má velký vliv na rodinu, domov a emoce. Jeho vládcem je Luna. Symbolizuje výjimečnou empatii, mateřskou péči a nové možnosti. Člověku dává značnou citlivost, živou fantazii, ale někdy také málo odvahy a lenost.

Titulka pro: Horoskop na červenec 2014
Zobrazit fotografii v galerii

Beran

Plány v tomto období pravděpodobně nepůjdou úplně hladce. Až do 17. července bude Uran – planeta změn negativně aspektována Sluncem, což se u vás projeví zejména na náladě. Vznětlivost a podrážděnost se u vás budou střídat s ukvapeností a přeháněním. V běžné komunikaci může snadno dojít k nedorozumění, dejte si proto pozor, abyste zbytečně neublížili někomu, koho máte rádi. Také zbytečně neriskujte a nepřeceňujte své síly.

Býk

Venuše bude v průběhu července přijímat samé dobré aspekty, takže první prázdninový měsíc si opravdu užijete, milí Býci. Nejprve bude v příznivém postavení s Marsem, čehož můžete využít zejména k tomu, abyste se opět sblížili s partnerem, a v druhé polovině měsíce bude v harmonii s Merkurem. Nastane čas, abyste se opět naplno vrhli do práce. Pozor jen na tendence k požitkářství a přejídání se. Nabytá kila by se vám později špatně shazovala.

Blíženci

I vám, milí Blíženci, poskytne Venuše tento měsíc ze sebe jen to nejlepší. Až do 17. července bude procházet vaším znamením a nabídne možnost zlepšit mezilidské vztahy. Choďte hodně do společnosti, kde se můžete setkat se zajímavými lidmi. Nezadaní Blíženci mají teď velkou šanci někoho potkat. Není vyloučeno, že se při této konstelaci dokonce s někým sblížíte i na delší dobu. Nesmíte být ovšem přehnaně žádostiví.

Rak

16. července opouští vaše znamení planeta štěstí Jupiter a přichází čas zúčtování. Na chvilku se zastavte a ohlédněte se za uplynulým rokem. Pokud máte pocit, že jste ještě nevytáhli všechny své trumfy, je nejvyšší čas to udělat. Nadcházející období vám bude přát. 13. července vstoupí do vašeho znamení Merkur a následovat ho bude o pár dní později i Venuše. V práci se zaměřte na týmovou práci a skupinové aktivity. Najdete pro sebe vhodného spojence. 

Lev

Právě se nacházíte na počátku cesty, která může být pro váš další život v mnoha ohledech velmi obohacující. Cyklus, který vám 16. července vstupem Jupitera do vašeho znamení začíná, se opakuje jen jednou za 12 let. Tuto dobu byste tedy měli využít bezezbytku. Jupiter nám dává schopnost usilovat o to, co nás přesahuje. Je to síla, která nás vede k naplnění tušených možností růstu a vývoje. Nebojte se proto riskovat. 23. července se k Jupiteru přidá i Slunce, které vám dodá potřebnou energii.

Panna

Merkur bude od 21. do 27. července přijímat dobrý aspekt od Saturnu a zajistí vám plné soustředění. Buďte otevření debatám s ostatními a novým intelektuálním zkušenostem a názorům. Mohou se objevit nečekané příležitosti, nové pracovní možnosti a také zajímavé zprávy. Budete-li chtít něco nového začít, pak tak učiňte co nejdříve a to nejlépe společně s dalšími lidmi. Doba bude přát i finančním transakcím, obchodním schůzkám a setkávání s přáteli.

Váhy

Podobně jako v případě znamení Berana, i u vás se tento měsíc může objevit neklid. Mars už sice není ve zpětném chodu, bude ale přijímat špatné aspekty od Jupitera a Slunce. Toto dynamické postavení ukazuje na větší potřebu prosadit se a získat moc. V pozitivním smyslu vám tato konstelace dává velkou šanci otevřít témata, kterým jste se z různých důvodů vyhýbali. Musíte se však připravit na fakt, že vaše asertivní jednání vyvolá nelibost u druhých. 

Štír

Dosáhnout rovnováhy mezi tím, co musíte a co chcete dělat, je výzvou tohoto měsíce. Měli byste vědět, že to, čím se teď zaobíráte, bude mít dalekosáhlý vliv na vaši budoucnost. Proto pokud vás něco zaujme, pak o tom rozhodně přemýšlejte. Věnujte pozornost praktickým záležitostem i lidem, na které spoléháte. Jen tak si uvědomíte, co patří a mělo by patřit do vašich priorit a čeho je třeba se vzdát.

Střelec

Jupiter vstoupí 16. července do vašeho spřízněného znamení Lva a otevře vám bránu do nového světa, který přinese řadu zajímavých příležitostí. Letošní rok je ideální pro vstup do manželství, případně pro založení rodiny. Snažte se, aby byl váš osobní život a rodina v dokonalé harmonii. V příštích dvou letech se budete více věnovat práci a na osobní život vám nezbyde mnoho času. Byla by škoda tuto dobu promarnit. 

Kozoroh

Přichází nová etapa vašeho života, ve které bude řešení potíží, jež se dříve zdály neřešitelné, naprosto snadné. Mnohým aktivitám a činnostem, které se z různých důvodů odkládaly, komplikovaly či rušily, se najednou zase začne dařit. To vás po několika méně úspěšných měsících zase povzbudí. V pracovní oblasti budete jednat efektivněji a rozhodněji. Budete patrně i razantnější ve svém projevu a lépe se vám bude dařit prosazovat své názory. To vám pomůže upevnit pozice v kolektivu a získat respekt.

Vodnář

Konstelace prvního prázdninového měsíce budou hodně dynamické. Uran bude přijímat špatné aspekty od Venuše i Merkura, což pocítíte nejen v oblasti vztahů, ale i po zdravotní stránce. Budete patrně špatně spát, setkávat se s hrubým a netolerantním jednáním a možná se dostanete s někým i do sporu. Planetární postavení ukazuje na potíže především s lidmi v pozici autorit a také na závist a žárlivost. Nepouštějte se do řešení případných rodinných sporů. 

Ryby

Tento měsíc budou procházet vlivem Neptuna ve vašem znamení testem všechny vaše ideály a naděje. Ty, které pro vás budou důležité a správné, vydrží. Ty, jež budou mít slabiny a u kterých nastanou těžkosti, těch se co nejdříve zbavte. Pokud to neuděláte hned, vnější okolnosti vás k tomu stejně časem donutí. Příznivý aspekt Marse u vás podpoří analýzu a reorganizaci. Mohlo by se vám dařit při obchodních jednáních, při uzavírání smluv, veřejném vystupování i na cestách.

Lindsay Lohan – 2. 7. 1986 

Pokud se někde objeví jméno herečky Lindsay Lohan, můžete si být jisti, že za tím stojí buď alkohol, drogy, zatčení nebo nějaká milostná aférka. Bohužel právě ty se na herečku v poslední době provalily hned dvě. Nejprve se nechala slyšet, že měla románek s hlavním hrdinou z připravovaného filmu 50 odstínů šedi Jamiem Dornanem a následně se provalilo, že měla pravděpodobně románek i s manželem modelky Kate Moss Jamiem Hincem. Ta si to s ní na jedné společenské akci v Los Angeles dokonce vyřídila přímo osobně před zraky několika diváků. Zatím to tedy nevypadá, že by se brzy 28letá herečka vrhla na spořádaný rodinný život.

Autor: Lucie
Foto: iStock
1. 7. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz