Volný čas

Horoskop na týden od 4. do 10. 2. 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na tento týden.

Měsíc ubývá. V neděli 10.2. nastane v 8.20 hodin novoluní ve Vodnáři.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pořádný zmatek budete mít v následných sedmi dnech ve financích. Ale
díky tomu zjistíte, že jste v minulých měsících rozpůjčovali spoustu peněz, a mezi lidmi máte přímo astronomickou částku. A tak se rozhodnete obejít všechny, kteří vám dluží. Máte-li ve dnech víkendu narozeniny, vězte že máte před sebou velmi zajímavý rok. Zbavíte se totiž všeho, co vás nějak omezuje, a ubírá kyslík k dýchání.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Vůbec nebudete v následných sedmi dnech vědět, co se to s vámi děje. Občas pocítíte úzkost, strach, neklid, a najednou vás popadne soutěživost, dravost, dokonce se k okolí můžete chovat mírně agresivně. Nicméně si opět budete užívat své proslavené intuice a fantazie, což se bude hodit těm, kteří se živí tvůrčí prací. Jediným opravdovým problémem pro vás může být v tomto týdnu alkohol. Bude ale stačit, když si v duchu představíte, jaké máte rána v kocovině, a skleničky ostřejšího moku se ani netknete.

 

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Touha vidět hmatatelné výsledky všeho co děláte bude v tomto týdnu velmi silná. Proto k sobě občas halasnější diskusí soustředíte pozornost. Uvědomíte si, že na sebe musíte upozornit, aby si například nadřízení vůbec všimli, že existujete. V druhé polovině týdne se nevyhnete pochůzkám po úřadech, jenže všude budou fronty, zabere vám to daleko víc času. Proto nelze vyloučit, že ve dnech víkendu místo relaxace budete muset do zaměstnání, abyste dohnali pracovní resty.


Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Pořádně se vám vymstí, když si v práci budete telefonovat s přáteli. On vás totiž se sluchátkem na uchu přistihne opakovaně někdo z nadřízených, a začne se po vás vozit. Vy se budete cítit jako v pasti, navíc vám samozřejmě bude vadit, že vás pořád někdo pozoruje, kontroluje, a to může být spouštěčem změn, nad kterými začnete přemýšlet ve dnech víkendu. Mnozí totiž budete zvažovat změnu své kariéry a nelze vyloučit, že se rozhodnete vyzkoušet jinou profesi.


Blíženci (22.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Všechnu energii i akce v tomto týdnu budete investovat do vzdělávání, rozvíjení svého duchovního a intelektuálního potenciálu, a to vše může být spojeno s cestováním. Na druhou stranu ale budete mít i snahu účastnit se všech rodinných akcí, hojně se budete navštěvovat s příbuznými i známými. Prostě máte před sebou aktivní týden, nabitý událostmi, tak se nedivte, že v neděli na návštěvě u přátel usnete uprostřed diskuse.


Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
V první polovině týdne rapidně stoupne váš zájem o psychologii, možná si obstaráte dokonce knihy o ovládání lidské psychiky, tajemnu, bílé magii. Mnozí podniknete i jakýsi průzkum, bádání, patrně vyzkoušíte účinky nějakého magického předmětu, třebas spiritistické tabulky, kyvadla. Až ve dnech víkendu si uvědomíte, že byste měli řešit i finance, a tak volné dny strávíte nad daňovým přiznáním, a co je skvělé, hojně si budete dopřávat i sexu.


Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Když zatnete zuby a budete se místo sólo akcí snažit spolupracovat s druhými, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat, což platí zejména pro podnikatele. Skvělé je, že si vaše drahá polovička nebude v následných sedmi dnech stěžovat na nedostatek zájmu. Vždy si najdete způsob, jak se intimnímu protějšku dostat pod peřinku! Víkend je ideální pro podpisy smluv, a máte-li dlouhodoběji pocit, že se v partnerství dusíte, je možné, že se konečně rozhoupete, a oznámíte rozchod.


Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Máte před sebou dny, ve kterých nevydržíte sedět s rukama v klíně. Nečinnost vás totiž bude rozčilovat, znervózňovat. Je sice skvělé, že případné problémy budete řešit okamžitě, rychle, ale odměnou vám mohou být zejména na domácí půdě výbuchy hněvu, protože ostatní nenecháte odpočívat. Trápí-li vás dlouhodoběji nějaké zdravotní problémy, ve dnech víkendu se rozhodnete vyzkoušet netradiční, přírodní medicínu.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Sice je skvělé, že se rozhodnete v následných sedmi dnech zlepšit si svou fyzickou kondici, pořádně si protáhnout každý den tělo, ale se sportováním to moc nepřehánějte. Nejste-li zvyklí pravidelně cvičit, může mít vaše snažení opačný efekt. Začne vás bolet celé tělo, můžete být i malátní, otékat vám mohou nohy a nelze vyloučit ani zranění! Pokud toužíte počít dalšího potomka, přání se vám může splnit během víkendu.


Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Zábava vám v tomto týdnu bude přednější něž práce. Vzroste i vaše kreativita, což prospěje jedincům s uměleckou profesí, protože budete mít úžasné nápady. Skvěle začnete vycházet s dětmi, a je možné, že v nich objevíte talent, o kterém jste doposud neměli sebemenší tušení. Víkend věnujete seniorům v rodině. Je například možné, že prarodičům koupíte nějaký moderní domácí spotřebič a celou neděli strávíte vysvětlováním, jak ho mají používat.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Za přispění shluku planet v Rybách se vám v tomto týdnu podaří zlepšit rodinné vztahy, posílit vzájemné vazby. Velmi často si budete povídat se staršími příbuznými, a tak je rozmluvíte, že vám prozradí nějaké tajemství, o kterém se běžně v rodině nemluví a bude se týkat vašich předků. Ve dnech víkendu nepijte alkohol. Budete muset nečekaně cestovat autem na kratší vzdálenosti.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
V následných sedmi dnech se stanete jakými vyhledávači nových informací. Proto se budete daleko častěji stýkat se sousedy, blízkými příbuznými, klábosit s nimi dokážete hodiny. A když si nebudete mít s kým povídat, zapnete internet a najdete si nějakou zajímavou diskusi na sociálních sítích. Možná i to bude důvodem, že se ve dnech víkendu začnete zamýšlet nad svými výdělky. Díky novým kontaktům zjistíte, že se peníze dají vydělat i jiným způsobem.

Autor: Naďa Šmídová, horoskopynadasmidova.mysteria.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
4. 2. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků