Horoskop na týden od 5. do 11. srpna 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 5. srpna 2013.

Titulka pro: Horoskop na týden od 5. do 11. srpna 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Lev (22.7. - 22.8.)

Počátek týdne bude neklidný. Možná začnete mít pocit, že i když je den, vy tápete ve tmě, a nevíte, kam se vrtnout. Bude to tím, že ve vašem znamení se bude schylovat k novoluní, takže realitu budete vnímat jakoby přes zamlžené okno. Proto byste měli všechna důležitá rozhodnutí a jednání naplánovat na středu či čtvrtek. Tyto dny přejí novým začátkem, a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Během víkendu nebuďte hubatí na seniory v rodině, každé ostřejší slovo vám okamžitě vrátí, a když se přestanete ovládat, prohádáte neděli.


Panna (23.8. - 22.9.)

Hned počátkem týdne si připomeňte, že svůj život si řídíte vy, a nikdo jiný. Budete mít totiž tendenci podléhat tlaku energičtějších jedinců, ale to by byla chyba, protože jejich tempu stačit nebudete, a začnete mít pocit méněcennosti. V druhé polovině týdne se s nikým nedávejte do řeči na ulici. Řeknete něco, co kdosi zaslechne na půl ucha, a bude z toho fáma, která vás zavalí jako záplavová vlna v neděli.


Váhy (23.9. - 23.10.)

Vy si v tomto týdnu budete zpočátku každý den zpříjemňovat nějakou zábavou, a je dokonce možné, že nejeden večer protančíte, protože s přáteli neopomenete zajít na každou zábavu ve svém okolí. Nicméně ani vy nemáte bezednou peněženku, a to si uvědomíte během víkendu, protože rodinná kasa bude na dně. Navíc si ani nebudete mít od koho půjčit, protože všichni známí budou dny volna trávit na chatě, v přírodě, jejich mobil nebude dostupný.


Štír (24.10. - 22.11.)

Ačkoliv vás horoskop přímo nabádá věnovat se své profesi, kariéře, nic se nemá přehánět. Sice uděláte společensky krok vzhůru, ale ke konci týdne budete mít i přesto pocit, že vašemu životu něco chybí. Vy totiž zapomenete krmit svou duši, psychiku, a ve dnech víkendu si řekne o velkou porci. Proto je možné, že se účastníte například nějakého meditačního kurzu, nebo podstoupíte zasvěcení reiki.


Střelec (23.11. - 21.12.)

Máte před sebou úspěšný týden. Nebude vám totiž chybět energie, ani skvělé nápady, které navíc budete realizovat hned, nic nebudete odkládat. Když se do něčeho pustíte, vždy se dostaví pozitivní výsledek, přesně dle vašeho přání a očekávání. Nicméně trávíte-li tyto dny na dovolené v cizině, můžete se dostat díky nešikovné volbě slov do pořádných, ba prekérních potíží, což se vám ale může stát i na domácí půdě. Tak si dávejte pozor na jazyk!


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V následných sedmi dnech zapomeňte na odpočinek. Čeká vás obíhání úřadů, ve hře budou patrně listiny, doklady, či například sociální dávky, nebo vyřizování pojistné události. Nic neodkládejte, tím byste riskovali klidný víkend. Během volna se totiž stane něco, co by vás připravilo na několik dnů o klidný spánek. Například zjistíte, že jste si řádně nenechali zapsat svůj zděděný pozemek, a toho chce nějaká velká společnost využít.


Vodnář (21.1. - 18.2.)

Nejste-li spokojeni v intimním partnerství, nebo máte problémy v mezilidských vztazích, příležitost udělat změnu dostane ve středu. Nicméně byste si měly dávat velký pozor na vztahy pracovní. Někdo rozehraje nečestnou hru, bude se snažit svrhnout vás z vaší profesní židle. Vše vygraduje během víkendu, který možná strávíte s telefonem na uchu. Najde se totiž osůbka, která vám bude poskytovat informace přímo od zdroje, a vy tím dostanete příležitost připravit se na atak, který vás čeká hned v pondělí dalšího týdne.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Možná si nejednou v tomto týdnu řeknete, že jste úplně vyřízení, a to psychicky i fyzicky. Kam se totiž podíváte, a to jak v zaměstnání, tak na zahradě či doma, všude na vás totiž bude čekat práce, a vy toho už prostě budete mít plný zuby. Možná by to doma chtělo přesunout některé povinnosti na ostatní, souseda poprosit, ať vám za úplatu poseká trávu, nu a v práci vám díky tomu nebude chybět energie. Chce to jediné, začít myslet. Když trošku změníte denní harmonogram, plavání i sluníčka si užijete dosytosti!

 

Beran (21.3. - 21.4.)

Do nového vztahu se v tomto týdnu někteří vrhnete rovnýma nohama. Týká se to i zadaných, protože mnozí budete mít pocit, že jste konečně našli spřízněnou dušičku, ale s velkou pravděpodobností bude následovat zklamání. Váš nový objev se bude snažit být za všech okolností středem pozornosti, bude se předvádět, a to se vám velmi brzo přestane líbit. Možná již během víkendu vztah ukončíte, a kdyby to šlo, od své letní lásky budete mít chuť utéct na druhý konec světa.


Býk (22.4. - 21.5.)

Možná se na vás v tomto týdnu sesype tolik problémů, potažmo pracovních úkolů, že začnete chytře, ale trošku nefér manévrovat, občas použijete i lsti, a to na úkor druhých, abyste měly konečně volné ruce. Jenže to není vaše běžné chování, a hlavně rodině se bude zajídat, že musí skákat, jak vy písknete. Ve dnech víkendu čekejte na domácí půdě vzpouru, hádku, obují se do vás děti i dříve narození!


Blíženci (21.5. - 21.6.)

Víc vám to v následných sedmi dnech bude mluvit než myslet. Tak si dejte pozor, protože si můžete vykoledovat pověst největší drbny z okolí! Únavu nepodceňujte ve dnech víkendu. Sebemenší náznak tlaku na hrudi, nebo problémy v intimních oblastech okamžitě řešte se svým lékařem. V sobotu a v neděli byste se měli vyhnout koupání v přírodě, váš horoskop nevylučuje alergickou reakci na sinice.


Rak (22.6. - 21.7.)

Peníze a majetek se pro vás stanou v tomto týdnu prioritou číslo jedna. A ono to vlastně bude dobře, protože příležitost přijít si k penězům a ještě se přitom pobavit se nenaskytne každý měsíc. Chybou ale bude, když se začnete chovat jako sobci. Zejména ve dnech víkendu možná dětem odmítnete například na plovárně či na pouti koupit zmrzlinu nebo nějakou věc, a přitom to pro vás bude nepodstatný pakatel!

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
3. 8. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAŘENÍ S HRAŠKOU

Zdravím používáte někdo hrašku?

CO PRO LEPŠÍ EREKCI

Partner má problémy s udržením erekce, jak to řešíte? Co ...

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz