Hobby

Inspirace pro vaše sportování

Nemáte čas chodit do fitka, nebaví vás skupinové cvičení a rády si zacvičíte sami? Žádný problém, rady a inspiraci pro různé sportovní aktivity najdete i v knížkách.

15 minut jógy

Doma si můžete zacvičit i jógu. Průvodcem vám může být knížka 15 minut jógy denně od Amieny Zilla. Přináší 4 programy, přičemž každý cvik je detailně zobrazen na fotografiích. Programy navíc najdete také na DVD, které je součástí knížky. Při pravidelném cvičení zlepšíte pružnost těla, potlačíte stres a naučíte se relaxovat. Vydal Ikar.

Co třeba  in-line?

Pokud vás bruslení baví, asi se také snažíte zvládnout jízdu co nejlépe. S technikou jízdy a zajímavými a náročnými triky vám pomůže knížka Inline bruslení bezpečně od Jiřího Procházky. Praktické rady instruktora s důrazem na bezpečnost osloví každého bruslaře bez rozdílu věku a úrovně dovedností, přináší také množství fotografií a cvičení. Součástí knihy je také DVD s videosekvencemi s technikou jízdy, a tak společně tvoří nepostradatelnou součást vybavení každého inline bruslaře. Vydala Grada.

Stačí chůze

Pokud hledáte vhodnou pohybovou aktivitu pro všechny, začněte chodit. Chůze je ideální pro ty, kteří hledají nové možnosti v kondiční přípravě na čerstvém vzduchu s trochou zábavy. Věnovat se jí mohou i pacienti v rekonvalescenci, kteří se snaží o rehabilitaci a posílení oslabeného organizmu. Abyste ji ale lépe zvládli, pročtěte si knihu Nordic walking od Martina Škopka. Pomůže vám s výběrem vhodného vybavení, poradí, jak správně a bezpečně provozovat nordic walking v různých typech prostředí a seznámí vás s tréninkovými metodami v závislosti na tepové frekvenci. Vydala Grada.
Připravila: Věra Hájková

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Grada, Ikar
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků