Rodina

Interiér v osobitém stylu

Sbírání kytiček

Pátráte po originálních a nevšedních kouscích nábytku a bytových doplňků? Pak zavítejte do prodejny MonPort, kde najdete bytové doplňky inspirované dobou dávno minulou, půvabem venkova a romantikou přírody.

MonPort, nebo-li „Můj přístav“, je synonymem útulného domova, klidného přístavu, kam se rádi vracíme, kde trávíme chvíle odpočinku, čerpáme energii a kde se cítíme příjemně nejen my, ale i naši blízcí. MonPort osloví příznivce čistých linií, přírodních materiálů, jemných barevných tónů, jednoduchosti a elegance západoevropského venkovského stylu.

Montport

Cenné poklady zde objeví nejen majitelé venkovských stavení či chalup, kteří hledají stylové doplňky a nábytek, ale i lidé žijící ve městě milující přírodu a venkovský styl. Vždyť právě pár kousků s nádechem minulosti a venkova dokáže jinak moderní design interiéru ozvláštnit a propůjčit mu osobitost a originalitu.

V prodejně MonPort najdete inspirativní sezónní i celoroční interiérové i exteriérové kolekce doplňků a nábytek, které stáří jenom předstírají. Jsou nové, plně funkční a kvalitně zpracované.

Objevíte zde stylové lampy, svícny, lucerny, kuchyňské a koupelnové doplňky, hodiny, zrcadla, holandské hedvábné květiny a originální nábytek.


Připravila: Katka

Foto: Pixabay
7. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků