Kosmetika

Svěží jarní make-up za pár minut

Sbírání kytiček

S přicházejícím jarem odlehčete své líčení. Teplejší počasí si žádá odstíny růžové, svěží tváře a jednoduché líčení očí. Letošní jaro podtrhuje přirozenou krásu.

Hydratace na prvním místě

Na jaře potřebuje pleť dostatečnou hydrataci.  K hydratačnímu krému můžete přidat hydratační sérum.

Odlehčení

Na jaře a v létě zkuste vyměnit svůj denní make-up za BB nebo CC krém, které v sobě kloubí hned několik výhod. Například hydratace, krycí schopnost nebo ochrana před UV.

Nahé líčení

Pro běžné denní nošení je tzv. nahé líčení výbornou volbou. Pleti dopřejte pořádnou dávku hydratace, naneste lehký make-up, nedokonalosti na pleti zamaskujte korektorem a vše zafixujte pudrem. Na oči použijte jen béžový nebo jemně třpytivý stín, namalujte řasy a zvýrazněte obočí. Na tváře naneste tvářenku a na rty jen jemnou rtěnku nebo lesk.

Oči

Letošní jaro si žádá neutrální barvy očních stínů. Vyzkoušejte béžovou, taupe, moka a šedou barvu. Na oční víčka můžete použít i bronzer. Líčení můžete zvýraznit grafickými linkami.

Šťavnaté rty

Prvním krokem pro krásné a šťavnaté rty je hydratace a péče. Peeling není jen na tělo nebo tvář, ale i na rty. Zbavíte se prasklinek a odumřelých buněk. Konturovací tužka dokáže zázraky. Obkreslete s ní rty. Pokud máte užší rty, vyhněte se matným a tmavým odstínům rtěnky, raději si vyberte lesk. Letos se opět nosí růžová a korálová barva.

Objemné řasy

Oči pořádně zvýrazněte řasenkou, která jim dodá objem. Výrazně nalíčené řasy zvětší vaše oči a sluší každému.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/makeup-trends/best-makeup-trends-for-spring
Zdroj fotografií: iStock
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků