Kosmetika

Svěží líčení na konci léta: Podtrhněte své opálení

Sbírání kytiček

Na konci léta získala vaše pokožka díky pobytu na slunci zlatavý odstín, který je skvělým základem pro jednoduché a přitom působivé nalíčení.

Používejte perleťová multilíčidla

Vyberte si barvu perleťového multilíčidla, která ladí s vaším odstínem pleti a použijte ji na tváře i oční víčka. Můžete přidat i lehký dotek na rty, na které jste předem nanesla bezbarvou pomádu na rty s SPF ochranou.

Rozjasněte pleť lehkým dotykem třpytivého pudru

Je-li pokožka opálená, stačí transparentní rozjasňující pudr. Pokud jste ještě nestihla nachytat bronz, a chcete si dodat opálený vzhled, použijte bronzující pudr. Máte-li mastnou pleť, klidně si po použití rozjasňujícího pudru lehce přepudrujte střed obličeje matujícím pudrem.

Zdůrazněte své rysy

Extravagantní vzhled vykouzlíte lehkým dotekem perleti na vrcholcích lícních kostí, na středové linii nosu, nad horním rtem, na hrotech klíčních kostí pod krkem a případně i na ramenou. Podle libosti můžete využít kompaktní pudrovou perleť nebo krémové rozjasňovače.

Rty

Namísto klasické krycí rtěnky použijte lehkou, hydratační variantu. Můžete ji nanést také na vrcholky lícních kostí namísto tvářenky. Okouzlí vás svěžest, kterou tím váš obličej získá.

Autor: vizážistka Marie Mandelíková

Zdroj informací: vizážistka Marie Mandelíková, MM beauty
Zdroj fotografií: Ota Mandelík
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků