Společnost

Jiří Langmajer: všelijaká havěť k Thajsku zkrátka patří

Jiří Langmajer hraje v nové dobrodružné komedii Ostrov Rudolfa Havlíka. Co o natáčení prozradil?

V čem vás bavil scénář, že jste se rozhodl roli vzít a kývnul na nabídku?

Kývl jsem na roli s naprostou samozřejmostí jako na všechny ostatní, co mi Ruda kdy nabídl. Jsou mi totiž psány „na tělo“. A to je také důvod, proč mě baví.

S režisérem Rudou Havlíkem pracujete pravidelně (Po čem muži touží 1 a 2, Bábovky, Minuta věčnosti), jak se s ním spolupracuje?

Ruda je už dnes především můj dobrý kamarád a parťák. A v tomto duchu se nese i naše společná práce.

Jak probíhalo natáčení a spolupráce s Janou, která je podle scénáře: krásná, chytrá a racionální žena, jak se tato ďábelská kombinace dala ustát a zahrát?

Natáčení probíhalo (především díky skvělému štábu) řekl bych až v rodinné atmosféře. Jana je ďábelsky dobrá herečka. Pracovat s ní před kamerou mi připomínalo svou intenzitou práci na jevišti.

Do Thajska prý jezdíte pravidelně, pro Janu to bylo poprvé, jak jste si užili tuto exotickou lokaci a nezlobil vás exotický hmyz jako pavouci, housenky či jiná zvířata?

Užili jsme si to a moc, místo čekání v karavanu na další klapku jsme se chodili vycachtat do moře. A to nejen my, ale celý štáb. To jsou chvíle, které v Čechách při natáčení zkrátka nezažijete. A všelijaká havěť k Thajsku zkrátka patří a musím říct, že v tomto ohledu byly naše dámy velmi statečné.

Humor, dobrodružství, romantika, v čem vám tento žánr vyhovuje?

Humorem, dobrodružstvím, romantikou.

Proč do kina právě na Ostrov, co byste řekl divákům?

Byli jsme na natáčení spolu všichni moc rádi, pracovali s chutí a s Janou nám to společné hraní ohromně sedlo a já si drze troufám tvrdit, že je to na filmu vidět. Tak se dobře bavte! Váš Langoš.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Cinemart
Zdroj fotografií: Cinemart
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků