Kosmetika

Klinická péče o pleť

Pokud toužíte po perfektní pleti a chcete co nejúčinněji bojovat proti stárnutí pokožky, vyzkoušejte převratnou péči, která využívá nemodernější kosmetické technologie.

Takovou kosmetikou je 3lab. Jejími klíčovými ingrediencemi jsou patentované látky Nano-Claire GYTM – první biologický růstový hormon získaný z proteinů nahrazující v lidském těle přírodní růstový hormon, který napomáhá při zpomalování procesu stárnutí.
 
Značka nabízí komplexní škálu pečujících produktů a jako novinky přicházejí na trh tyto přípravky:
Perfect Body Cream – mimořádně efektivní zpevňující a omlazující tělový krém. Vyhlazuje celulitidu a „pomerančovou“ kůži. Vypíná a zpevňuje ochablou pokožku, odbourává tuk z kritických partií, odstraňuje známky stárnutí, hydratuje a regeneruje pokožku celého těla. (Cena: 3 899 Kč)
 
Perfect Cleansing Gel – jemný odličovací gel bez oleje 2v1 odstraní make-up z pleti i z očí, je nedráždivý. Nenaruší přirozený lipidový film v pokožce. Používá se s vodou nebo bez vody. (Cena: 899 Kč)
 
Perfect Cleansing Foam – bohatý krémový čisticí přípravek, který s vodou vytvoří jemnou pěnu. Odstraní make-up a nečistoty z pleti, obsahuje mikrokapsle vitaminu E, které zároveň pleť vyživují a podporují cirkulaci. Jemná masáž touto pěnou je skutečnou lázní pro pleť. Zanechává pleť čistou a projasněnou. (Cena: 799 Kč).
 
Kosmetiku 3lab koupíte na www.fann.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv 3lab
30. 9. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků