Tipy

MAISEL & FRIENDS

Láska k pivu a objevování dosud neprobádaných zákoutí lidských smyslů vedly JeffaMaisela a jeho dva přátele k nápadu vytvořit přírodními postupy neobvyklý typ silného piva s vyšším obsahem alkoholu.

 

Láska k pivu a objevování dosud neprobádaných zákoutí lidských smyslů vedly JeffaMaisela a jeho dva přátele k nápadu vytvořit přírodními postupy neobvyklý typ silného piva s vyšším obsahem alkoholu.

 

Dokázali sami sobě i okolí, že je možné při dokonalém zvládnutí pivovarnického řemesla, pouze za použití základních ingrediencí dle Zákona o čistotě piva z roku 1516, tedy vody, sladu, kvasnic a chmele, stvořit pivo, které svým charakterem, chutí, vůní i barvou osloví skutečné gurmány. Pivo stvořené třemi kamarády – pro přátele.


MAISEL & FRIENDS Stefan’s Indian Ale

Inspirující a exotické. Tak má chutnat Indian Ale. Příjemná chmelová hořkost, v pozadí chuť čerstvého ovoce. Citrusové překvapení a nádech květin, stopy medu divokých včel i karamelizovaný slad. Zvu vás na vzrušující cestu světem neobyčejných chutí.


MAISEL & FRIENDS Jeff’s Bavarian Ale

Bavarian Ale, které vychází z mimořádné chuti chmele a kvasnic klasického pšeničného kvasnicového piva. To ale není vše. Hluboké tóny černého rybízu si pohrávají s orientálním kořením v intenzivním a překvapivém aroma. Typická a přesto zcela odlišná chuť, krémová pěna.


MAISEL & FRIENDS Marc’s Chocolate Bock

Silný a vyvážený. Irský stout je obohacený řadou nekonvenčních chutí, které jemně doplňují základ z hořkého chmelu a restovaného sladu. Stopy hořké čokolády, nádech tmavých bobulí lesního ovoce, vůně karamelizovaného sladu. To je vzrušující nejistota, jež si žádá rychle další doušek.

 

Všechna tato piva můžete nyní ochutnat v dárkovém balení. Najdete v něm i stylovou sklenici. Více informací najdete na www.maisel.cz.

 

Dárkové balení si můžete koupit:

  • Beer2friends s.r.o., Burianova 6, Praha 4 – Libuš
  • DELIKATES FOOD – Československého exilu 24, Praha 4
  • SKLAD DOLNÍ BŘEŽANY – 5. Května 560, Praha Západ
  • GALERIE PIVA – PEVA U Průhonu 9 Praha 7, Holešovice
  • PIVOVARSKÝ KLUB s.r.o. Křižíkova 17 Praha 8, Karlín
  • DISCO VEČERKA MILAN FATRLA Dačického 8 Praha 4-Nusle
  • FOODSTORY K Libuši 129/2 Praha 4 -Kunratice
  • OBCHODNÍ DŮM MAX s.r.o. Červené Vršky 2086 , Benešov
  • PIVNÍ KLENOTY Kořenského 879/19 Brno – Řečkovice

Komerční prezentace
Foto: MAISEL & FRIENDS
25. 11. 2015


Diskuze: příspěvků