Pro zdravý vývoj a funkci mozku mají zásadní význam omega 3 nenasycené mastné kyseliny.Aby jí měly vaše děti dostatek, je třeba ji dodávat zvenčí, protože naše tělo si tuto důležitou látku neumí samo vyrobit.

Pro zdravý vývoj a funkci mozku mají zásadní význam omega 3 nenasycené mastné kyseliny.Aby jí měly vaše děti dostatek, je třeba ji dodávat zvenčí, protože naše tělo si tuto důležitou látku neumí samo vyrobit. Jenže to bývá kamenem úrazu, protože tyto omega 3 se skrývají v rybím tuku, který nepatří zrovna mezi jídla, na nichž by si děti pochutnávaly. 

Zejména dětem je proto určen doplněk stravy MaxIQ, který v lehce polykatelných tobolkách obsahuje garantované množství minimálně 85% omega-3 nenasycených mastných kyselin s převahou DHA, zbavené nepříjemné rybí chuti a zápachu. Jejich zdrojem jsou speciálně vybrané druhy mořských ryb.

Přípravek je nyní k dostání v balení 30 + 30 tobolek ZDARMA (1 měsíc užívání NAVÍC) za cenu 271 Kč. A kromě toho je v každém balení zajímavý dárek pro děti.

 

Připravila: redakce

Foto: MaxIQ

27.5. 2015


Diskuze: příspěvků