Bydlení

Nábytek pro děti s pohádkovými postavami

Sbírání kytiček

Koupit si dnes nábytek pro děti, který se jim přizpůsobí tvarem i velikostí, to není nic senzačního. Co takhle originální dvířka třeba na skříně nebo malé komody (či dokonce čela nebo boky postelí), na kterých je obrázek oblíbené pohádkové postavy nebo i jiný motiv, lahodící dětské duši.

Motivy vycházející ze světa dětské fantazie se na nábytková dvířka frézují nebo se na hladké plochy mohou nechat digitálně potisknout. Pohledová strana nábytku se tak stává exkluzivní záležitostí už jen proto, že si vaše děti vyberou to, co se jim líbí. Třeba pohádkové víly nebo jiné kouzelné postavičky, případně další originální obrázky a motivy. Fantazii se rozhodně meze nekladou!

Jak to vypadá v praxi?

Nejen děti, ale i vy, dospělí, máte na výběr přes 90 druhů folií, kterými se dají nábytková dvířka – tedy kvalitní MDF deska – opatřit. Jakmile si zvolíte nejvhodnější barevné provedení foliovaných dvířek, otevírá se před vámi šance ozvláštnit tento hladký povrch zajímavým frézování. A tady se nabízí výběr z více než 70 tvarů. Od jemných linek a geometrických motivů, až po plastické frézování nebo právě dětské náměty. Na dvířka vám výrobce vyfrézuje vybraný motiv až do velikosti 1200 cmx2500 cm.

Ovšem pokud by se vám více líbil digitální potisk, klidně mu dejte přednost. V tomto případě máte navíc šanci dodat si svůj vlastní motiv, a tak mít třeba na dvířkách dětské komody vaši fotografii z dovolené. Jedinou podmínkou je kvalita fotky, která musí splňovat hodnotu velikosti rozlišení nejméně 50 až 100 DPI.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: https://www.trachea.cz/cz
Zdroj fotografií: Trachea
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků