Cestování

Nemůžete se dočkat lyžování? Vyrazte do Obergurglu!

Sněhu se zatím podle předpovědi jen tak nedočkáme. Patříte mezi natěšené lyžaře, kteří se třesou na první sněhové vločky? Pak neváhejte a vydejte se za lyžováním do rakouských Alp. V oblíbeném Obergurglu se právě rozjely lanovky a vleky.

Třpytící se ledové krystalky, sluncem prozářený prašan, impozantní horské panorama Ötztálských Alp a lyžování začínající před dveřmi hotelu – takové prvotřídní zážitky uprostřed Alp čekají na lyžařské nadšence a všechny milovníky zimní dovolené na konci údolí Ötztal.

100 km sjezdovek – 100% záruka sněhu

Díky nadmořské výšce a výhodným klimatických podmínkám trvá ve středisku Obergurgl-Hochgurgl zimní sezóna od poloviny listopadu až do začátku května. Nachází se tu 110 km sjezdovek, některé z nich začínají v nadmořské výšce 3.080 metrů. 24 nejmodernějších lanovek a vleků zajišťuje provoz bez čekaní a útulné horské chaty uspokojí i ty nejnáročnější labužníky. Skutečná zimní pohádka. Jedinečná poloha na úpatí ledovce, kvalita a individualita zajišťují nezaměnitelné ambiente. Mezi znalci platí toto středisko za tajný tip.

Zážitková zimní sezóna

Celou zimu nabízejí hotely „best of obergurgl“ svým VIP hostům program plný zážitků. Kromě lyžování, jízdy na snowboardu či běhu na lyžích, zimních procházek bez nebo se sněžnicemi, sáňkování a večerů na horských chatách jsou k dispozici skvěle vybavné wellness areály, kde se lze oddat skvělému relaxování. Kulinarika na nejvyšší úrovni je naprostou samozřejmostí.

Objevte zimní kouzlo

Sněhové pláně se třpytí, majestátné horské hřbety jsou pokryty sněhem, kouzlo zasněžené zimní krajiny nechá zapomenout na všední dny. Kolem Obergurglu se nachází 12 km zimních turistických cest (Zirbenwald-Naturweg, Gurglertal nebo Romantikweg), které jsou zárukou romantických procházek.

Losování „Smart am Berg“

Během celé zimní sezóny 2011/12 nabízejí hotely „best of obergurgl“ sportovní a zážitkové programy, které zaručují zimní pohádku na Obergurglu. Na konci sezóny bude mezi všemi hosty uvedených hotelů vylosován jeden automobil značky SMART.

Další informace a rezervace:
www.bestofobergurgl.com
 

Připravila: Zuzana

Foto: Archiv

29.11. 2011


Diskuze: příspěvků