Tipy

Panenky Monster High

Nejsou to jen tak ledajaké panenky. Příšerky Monster High od Mattela baví svými příběhy i originálním vzhledem holčičky po celém světě.


Nejsou to jen tak ledajaké panenky. Příšerky Monster High od Mattela baví svými příběhy i originálním vzhledem holčičky po celém světě.

 


Navštěvují strašidelnou střední školu Monster High, jsou zkrátka jiné a jsou na to hrdé. Jsou strašidelně krásné, tak trochu ztřeštěné, dokonale vystylované a rády se baví na účet svých nudných obyčejných spolužáků. Jsou jiné než ostatní panenky. Tajemné příšerky Monster High od Mattela totiž pochází ze slavných strašidelných rodů a každá z nich je něčím výjimečná.

 

Jsou to malé upírky, mumie, vlkodlačky, zombie nebo pavoučnice, dcery Draculy, Frankensteina, Yettiho, Mořské příšery nebo třeba Fantoma Opery. Všechny mají své typické vlastnosti a schopnosti, záliby, módní styl, domácího mazlíčka a také deník, do kterého si zapisují vše důležité.


Po nocích navštěvují tu nejstrašidelnější střední školu na světě – Monster High. Stejně jako ostatní středoškoláci, i ony nemají v lásce sezení v lavici a zdlouhavé vyučování. Ožívají o přestávkách, kdy mají dost času probrat nejnovější dění. I ghúlky naplno prožívají svá trápení a radostné chvíle, podobně jako holky v normálním lidském světě.

 


Více informací najdete na www.monsterhigh.cz.

Připravila: Katka
Foto: Mattel
19. 2. 2015


Diskuze: příspěvků